Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Nasi eksperci

Poznaj autorów eksperckich artykułów na blogu Aura Herbals.

gapownik-farmaceutyczny-portret-01

Hanna Przerada

magister farmacji

Magister farmacji w aptece ogólnodostępnej, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, autorka bloga medycznego. Aktywna w mediach społecznościowych, gdzie tworzy treści dla medyków i pacjentów jako @gapownik_farmaceutyczny.
karina-wisniowska-s

Karina Wiśniowska

dietetyk, psycholog

Dietetyk, psycholog i psychoonkolog. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Dietetyki. Miłośniczka górskich wędrówek i zdrowego stylu życia.
Dominika Leśnikowska

Dominika Leśnikowska

fizjoterapeuta

Zwolenniczka aktywnego stylu życia i leczenia naturalnymi metodami. Od kilku lat mieszka w Trójmieście, gdzie stale odkrywa nowe, warte zobaczenia miejsca. To kreatywna dusza. Uwielbia pisać i fotografować. W wolnym czasie poświęca się prowadzeniu bloga kulinarnego.
Natalia Bobowik

Natalia Bobowik

dietetyk kliniczny

Praca z ludźmi pokazuje mi jak bardzo nasza dieta i nawyki żywieniowe są związane z emocjami, stresem, aktywnością fizyczną czy snem. Fascynuje mnie złożoność ludzkiego organizmu, jego podatność na czynniki zewnętrzne oraz wewnętrzne. W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście, słuchanie swojego organizmu oraz zmiany metodą małych kroków.
Sebastian-Kulis-Roslinne-Porady-1

Sebastian Kulis

roslinneporady.co

Poprzez swoje książki, warsztaty i media społecznościowe edukuję ludzi, jak pokochać i szanować świat Natury. Mam swoje kury, ogród z łąką kwietną, warzywnikiem, sadem i rabatami. Dzięki temu wiem, że współpraca z Naturą to najlepsza możliwe współpraca. Kiedyś założę swoje sanktuarium dla bioróżnorodności. No i kocham czosnek!
Anna_Herudzińska_foto

Anna Herudzińska

dietetyk, life coach

Anna Herudzińska, dyplomowany dietetyk, doradca w zakresie zdrowia, life coach. Pomagam odzyskać równowagę metaboliczną oraz towarzyszę w procesie zmiany nawyków żywieniowych i myślowych na temat jedzenia. Prowadzę warsztaty oraz spotkania na temat profilaktyki zdrowia przy użyciu naturalnych metod.
newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!