Prosto dla zdrowia
omega+-baner-1280x200 omega+-baner-mobile-400x200

Nasi eksperci

Anna_Herudzińska_foto

Anna Herudzińska

dietetyk, life coach

Anna Herudzińska, dyplomowany dietetyk, doradca w zakresie zdrowia, life coach. Pomagam odzyskać równowagę metaboliczną oraz towarzyszę w procesie zmiany nawyków żywieniowych i myślowych na temat jedzenia. Prowadzę warsztaty oraz spotkania na temat profilaktyki zdrowia przy użyciu naturalnych metod.
karina-wisniowska-s

Karina Wiśniowska

dietetyk, psycholog

Dietetyk, psycholog i psychoonkolog. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Dietetyki. Miłośniczka górskich wędrówek i zdrowego stylu życia.
Natalia Bobowik

Natalia Bobowik

dietetyk kliniczny

Praca z ludźmi pokazuje mi jak bardzo nasza dieta i nawyki żywieniowe są związane z emocjami, stresem, aktywnością fizyczną czy snem. Fascynuje mnie złożoność ludzkiego organizmu, jego podatność na czynniki zewnętrzne oraz wewnętrzne. W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście, słuchanie swojego organizmu oraz zmiany metodą małych kroków.
Sebastian-Kulis-Roslinne-Porady-1

Sebastian Kulis

roslinneporady.com

Poprzez swoje książki, warsztaty i media społecznościowe edukuję ludzi, jak pokochać i szanować świat Natury. Mam swoje kury, ogród z łąką kwietną, warzywnikiem, sadem i rabatami. Dzięki temu wiem, że współpraca z Naturą to najlepsza możliwe współpraca. Kiedyś założę swoje sanktuarium dla bioróżnorodności. No i kocham czosnek!
newsletter2

Newsletter

Mamy dla Ciebie rabat 10%! Subskrybuj nasz newsletter, bądź na bieżąco z nowymi wpisami i produktami oraz zgarnij kod rabatowy do wykorzystania na sklep.auraherbals.pl