Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia

O nas

Z miłości do człowieka i w zgodzie z naturą poprawiać jakość życia, tworząc naturalne preparaty o prozdrowotnych właściwościach.

To właśnie nasza misja, którą kierujemy się od ponad 10 lat tworząc produkty Aura Herbals. Dokładnie rozumiemy zmieniający się świat i „nowe czasy”. Wychodzimy naprzeciw tym zmianom i pomagamy Ci sprostać codziennym wyzwaniom.

Prosto dla zdrowia

Nie od dziś wiemy, że wszystko to co najlepsze, kryje się w przyrodzie. Rośliny, minerały, witaminy, składniki organiczne – wszystko to otacza nas na co dzień i posiada wielką moc. Zgodnie z tą ideą tworzymy produkty bliskie naturze – wydobywamy ze składników to, co najlepsze i w postaci wysokich stężeń składników aktywnych przenosimy do naszych produktów. W myśl zasady clean label – im mniej zbędnych wypełniaczy, tym lepiej. Wszystko po to, by skutecznie i w jak najprostszy sposób czerpać z dobrodziejstw natury.

Jesteś ekspertem swojego zdrowia

To Ty jesteś osobą najdłużej i najlepiej znającą swój organizm. Dzięki temu potrafisz dokładnie określić swoje potrzeby. A my, jako eksperci od tworzenia prozdrowotnych produktów, na nie odpowiadamy.

Jednak by prawidłowo zadbać o swoje ciało i umysł niezwykle ważna jest świadomość. Należy wybierać to, co najlepsze, a nie to, co modne. Ważna jest również umiejętność czytania i rozumienia sygnałów wysyłanych przez Twoje ciało. Dlatego aby Cię w tym wspierać podejmujemy następujące działania:

  • Dzielimy się naszą filozofią, która wywodzi się z obserwacji zmieniającego się świata oraz realnych potrzeb naszych Klientów.
  • Przekazujemy naszą wiedzę w prosty sposób, abyś mógł podejmować świadome decyzje zakupowe.
  • Zaprzyjaźniamy ze zdrowym balansem, który nie musi być rewolucją.

Bo to Ty jesteś ekspertem swojego zdrowia. My po prostu dostarczamy Ci najlepsze składniki.

Jakość i unikalne receptury

Każdy produkt Aura Herbals to unikalna receptura, szczegółowo opracowana przez specjalistów. Kontrolowany jest każdy etap – od opracowania receptury, do wyprodukowania końcowego produktu. W formule wzorcowej wymagamy wyników analiz mikrobiologicznych, analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Przestrzegane są wszystkie zasady zgodnie z systemem HACCP.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców w Europie i na całym świecie. Mimo to, dokładnie weryfikujemy każdego z nich i wymagamy przedstawienia szczegółowej specyfikacji surowca. Cały proces trwa nawet do 6 miesięcy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym – daje to pewność, że dostarczamy Ci produkty najwyższej jakości, dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

W harmonii z naturą

Ważna jest dla nas codzienna praca na rzecz ochrony środowiska. Dlatego wdrożyliśmy ekologiczny system pakowania. Zamiast folii bąbelkowej i innych tworzyw sztucznych wybieramy tekturę falistą. Wprowadziliśmy także zasadę less waste – ponownie wykorzystujemy ekologiczne materiały, aby ograniczyć produkcję nowych. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz bezpiecznie zapakowane produkty bez nadmiernego obciążania środowiska.

Dzięki temu podejściu Aura Herbals zaufało już tysiące osób, w tym Klienci dużych aptek i sieci drogeryjnych.

Dołącz do nas i zacznij w pełni korzystać ze swoich możliwości.

Nasze marki

Suplementy diety - O nas 35p

Suplementy diety

Aura Herbals®

Jako Aura Herbals tworzymy prozdrowotne produkty już od ponad 10 lat. Suplementy Aura Herbals to przede wszystkim wysoka zawartość składników aktywnych i ich przyswajalność, naturalne i czyste składy bez sztucznych konserwantów i zbędnych składników. Wśród suplementów diety Aura Herbals znajdziesz witaminy, minerały, ekstrakty roślinne, specjalne suplementy diety czy te zawierające nisko nasycone kwasy tłuszczowe.

>> Poznaj wszystkie suplementy diety Aura Herbals

banery-marki_auraherbals_srebro-koloidalne_1600x640

Argentum200®

Srebro koloidalne

Srebro koloidalne to innowacyjny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Sporządzony na bazie najczystszej wody demineralizowanej i z wysoką zawartością srebra koloidalnego. Srebro koloidalne Argentum200® regularnie stosowane oczyszcza, odświeża i pielęgnuję cerę oraz wspomaga walkę z problemami skórnymi – łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

>> Sprawdź produkty ze srebrem koloidalnym

banery-marki-auraherbals-moje-zdrowie-1600x640

Linia Moje Zdrowie

Aura Herbals®

Linia Moje Zdrowie to najwyższa zawartość składników aktywnych zamknięta w kapsułkach z celulozy roślinnej. To produkty zawierające kompleks składników, które wspierają organizm w jego najważniejszych funkcjach. Aby zapewnić najwyższą jakość wykorzystaliśmy standaryzowane ekstrakty roślinne oraz certyfikowane witaminy. Większość produktów jest w 100% naturalna i odpowiednia dla wegan.

>> Poznaj linię Moje Zdrowie

banery-marki_auraherbals_premium_1600x640

Witaminy Premium

Aura Herbals®

Witaminy Premium Aura Herbals to preparaty stworzone głównie z myślą o osobach będących na diecie roślinnej. Przyjazne człowiekowi i środowisku preparaty w pełni z certyfikowanych i roślinnych surowców. Zawierające witaminę D w postaci cholekalcyferolu z alg morskich i witaminę K z ciecierzycy. Stworzone na bazie oleju MCT z kokosa, który zapewnia neutralny smak i wysoką przyswajalność bez spożywania dodatkowych tłuszczów.

>> Sprawdź Witaminy Premium

banery-marki_auraherbals_paracelsus_1600x640

Nalewki Paracelsusa

Nalewki Paracelsusa to preparaty w płynie składające się z ekstraktów roślinnych z dodatkiem witaminy E i C. Skład został opracowany według unikalnych szwajcarskich metod, zgodnie z wyznaniami ojca fitochemii i farmakognozji – Paracelsusa, ojca medycyny naturalnej. To on zapoczątkował pozyskiwanie z roślin składników aktywnych, które wykorzystywane są do dnia dzisiejszego.

>> Poznaj Nalewki Paracesusa

banery-marki_auraherbals_candica_1600x640

Świece do świecowania uszu

Candica

Candica to marka oferująca naturalne świece HOPI i KONCHY do świecowania uszu. Świece zostały wykonane z cienkiego lnu i bawełnianego płótna, co sprawia, że są delikatniejsze dla ucha. Świecowanie uszu, to zabieg tradycyjnej medycyny Dalekiego Wschodu. To świetny sposób na oczyszczenie uszu z nadmiaru woskowiny oraz jako środek wspomagający złagodzenie dolegliwości zdrowotnych. Sam zabieg jest bardzo popularny w salonach spa i studiach masażu.

>> Sprawdź świece Candica