Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia

O nas

 W zgodzie z naturą zwiększać radość z życia, edukując i tworząc bezpieczne oraz skuteczne preparaty o prozdrowotnych właściwościach

To nasza misja, którą kierujemy się już prawie 20 lat. W 2005 roku jako Aura Herbals rozpoczęliśmy przygodę z produkcją zdrowej i ekologicznej żywności. Natomiast zwiększające się tempo życia oraz zmieniający się świat zainspirowały nas do rozpoczęcia produkcji suplementów diety. Tak, by nasi klienci mogli w łatwy i dostępny sposób zadbać o zdrowie i podnieść jakość swojego życia.

Prosto dla zdrowia

Hasło Prosto dla zdrowia przyświeca nam nie bez powodu. Wierzymy, że dbanie o zdrowie nie musi być trudne. Mamy na to 6 dowodów:

1. Tworzymy produkty o prostym składzie — działamy w myśl zasady clean label, co oznacza, że w produktach Aura Herbals znajdziesz tylko niezbędne składniki. Zapomnij o wypełniaczach czy sztucznych barwnikach.

2. Wykorzystujemy markowe i certyfikowane surowce — stawiamy na składniki, które posiadają badania potwierdzające skuteczny wpływ na funkcje organizmu. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję jakości i bezpieczeństwa preparatów Aura Herbals.

3. Badamy produkty, Ty dbasz o zdrowie — nasze produkty badamy w niezależnym laboratorium, a następnie udostępniamy dokumentację potwierdzającą jakość preparatów.

4. Umieszczamy czytelne etykiety — odczytanie składu z etykiet produktu nie będzie dla Ciebie problemem. Na opakowaniach umieszczamy zrozumiałe i przede wszystkim prawdziwe informacje.

5. Stosujemy bezpieczne i wygodne opakowania — kupując produkty Aura Herbals otrzymujesz preparaty w opakowaniach o standardzie farmaceutycznym. Produkty zawierają precyzyjne aplikatory, które pomagają odmierzyć odpowiednią porcję produktu. Tak, by przyjmowanie preparatów było dla Ciebie jak najprostsze.

6. Edukujemy i udowadniamy, że dbanie o zdrowie jest proste — pokazujemy jak w łatwy sposób zadbać profilaktycznie o swój organizm i wybrać dobry suplement diety. Tak, byś mógł prosto i skutecznie zadbać o to co najważniejsze — zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

Jesteś ekspertem swojego zdrowia

To Ty jesteś osobą najdłużej i najlepiej znającą swój organizm. Dzięki temu określenie swoich potrzeb nie powinno sprawić Ci kłopotu. Natomiast my, jako eksperci, na te potrzeby odpowiadamy.

By prawidłowo zadbać o swoje ciało i umysł niezwykle ważna jest świadomość. Należy wybierać to, co najlepsze, a nie to, co modne. Istotna jest również umiejętność prawidłowego odbierania i rozumienia sygnałów wysyłanych przez Twoje ciało. Dlatego, aby Cię w tym wspierać, podejmujemy następujące działania:

  • dzielimy się naszą filozofią, która wywodzi się z obserwacji zmieniającego się świata oraz realnych potrzeb naszych Klientów;
  • przekazujemy naszą wiedzę w prosty sposób, abyś mógł podejmować świadome decyzje zakupowe;
  • pomagamy zaprzyjaźnić się ze zdrowym balansem, który nie musi być rewolucją.

Bo to Ty jesteś ekspertem swojego zdrowia. My po prostu dostarczamy Ci najlepsze składniki — w formie produktów i materiałów edukacyjnych.

Unikalne podejście do każdego produktu i gwarancja jakości

Każdy produkt Aura Herbals to unikalna receptura, szczegółowo opracowana przez zespół doświadczonych specjalistów. Posiadamy własny zakład produkcyjny, co pozwala nam w pełni kontrolować proces powstawania suplementów: począwszy od tworzenia formulacji, przez produkcję, po etykietowanie i pakowanie.

Wszystkie produkty Aura Herbals są poddawane rygorystycznym testom mikrobiologicznym, analizom zawartości metali ciężkich oraz różnego rodzaju zanieczyszczeń. W naszym zakładzie produkcyjnym wszystkie procesy odbywają się zgodnie z zasadami systemu HACCP oraz GMP/GHP. Suplementy sprawdzane są w niezależnych i renomowanych jednostkach badawczych.

Dlatego nasi Klienci mogą być pewni bezpieczeństwa i jakości każdego stworzonego przez nas produktu.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców w Europie i na całym świecie. Mimo to dokładnie weryfikujemy każdego z nich i wymagamy przedstawienia szczegółowej specyfikacji surowca. Cały proces trwa nawet do 6 miesięcy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym — daje to pewność, że dostarczamy Ci produkty najwyższej jakości, dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Szeroka gama produktów

Staramy się zadbać o zdrowie każdej grupy społecznej i odpowiadać na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Dlatego w Aura Herbals mamy produkty dedykowane m.in. seniorom, kobietom w ciąży, weganom, diabetykom czy sportowcom. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko witaminy, ale również minerały, ekstrakty roślinne, kwasy tłuszczowe, a także preparaty ze srebrem koloidalnym, które mają właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne.

Aura Herbals to produkty, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, niezależnie od wieku czy stylu życia.

W harmonii z naturą

W trosce o przyszłość naszej planety wdrożyliśmy ekologiczny system pakowania. Zamiast folii bąbelkowej i innych tworzyw sztucznych wybieramy tekturę falistą, która jest biodegradowalna i łatwiej poddaje się recyklingowi. Dodatkowo większość naszych produktów posiada szklane opakowania, aby jeszcze bardziej ograniczyć zużycie plastiku. Jesteśmy zwolennikami zasady less waste – ponownie wykorzystujemy ekologiczne materiały, aby ograniczyć produkcję nowych. Wdrażając te działania, chcemy zapewnić naszych Klientów, że otrzymują produkty bezpiecznie zapakowane w opakowania nieszkodzące środowisku naturalnemu.

Dzięki temu podejściu Aura Herbals zaufało już tysiące osób, w tym Klienci dużych aptek i sieci drogeryjnych.

Dołącz do nas i zacznij w pełni korzystać ze swoich możliwości.

Nasze marki

Suplementy diety - O nas 35p

Suplementy diety

Aura Herbals®

Jako Aura Herbals tworzymy prozdrowotne produkty już od ponad 10 lat. Suplementy Aura Herbals to przede wszystkim wysoka zawartość składników aktywnych i ich przyswajalność, naturalne i czyste składy bez sztucznych konserwantów i zbędnych składników. Wśród suplementów diety Aura Herbals znajdziesz witaminy, minerały, ekstrakty roślinne, specjalne suplementy diety czy te zawierające nisko nasycone kwasy tłuszczowe.

>> Poznaj wszystkie suplementy diety Aura Herbals

banery-marki_auraherbals_srebro-koloidalne_1600x640

Argentum200®

Srebro koloidalne

Srebro koloidalne to innowacyjny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Sporządzony na bazie najczystszej wody demineralizowanej i z wysoką zawartością srebra koloidalnego. Srebro koloidalne Argentum200® regularnie stosowane oczyszcza, odświeża i pielęgnuję cerę oraz wspomaga walkę z problemami skórnymi – łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

>> Sprawdź produkty ze srebrem koloidalnym

banery-marki-auraherbals-moje-zdrowie-1600x640

Linia Moje Zdrowie

Aura Herbals®

Linia Moje Zdrowie to najwyższa zawartość składników aktywnych zamknięta w kapsułkach z celulozy roślinnej. To produkty zawierające kompleks składników, które wspierają organizm w jego najważniejszych funkcjach. Aby zapewnić najwyższą jakość wykorzystaliśmy standaryzowane ekstrakty roślinne oraz certyfikowane witaminy. Większość produktów jest w 100% naturalna i odpowiednia dla wegan.

>> Poznaj linię Moje Zdrowie

banery-marki_auraherbals_premium_1600x640

Witaminy Premium

Aura Herbals®

Witaminy Premium Aura Herbals to preparaty stworzone głównie z myślą o osobach będących na diecie roślinnej. Przyjazne człowiekowi i środowisku preparaty w pełni z certyfikowanych i roślinnych surowców. Zawierające witaminę D w postaci cholekalcyferolu z alg morskich i witaminę K z ciecierzycy. Stworzone na bazie oleju MCT z kokosa, który zapewnia neutralny smak i wysoką przyswajalność bez spożywania dodatkowych tłuszczów.

>> Sprawdź Witaminy Premium

banery-marki_auraherbals_paracelsus_1600x640

Nalewki Paracelsusa

Nalewki Paracelsusa to preparaty w płynie składające się z ekstraktów roślinnych z dodatkiem witaminy E i C. Skład został opracowany według unikalnych szwajcarskich metod, zgodnie z wyznaniami ojca fitochemii i farmakognozji – Paracelsusa, ojca medycyny naturalnej. To on zapoczątkował pozyskiwanie z roślin składników aktywnych, które wykorzystywane są do dnia dzisiejszego.

>> Poznaj Nalewki Paracesusa

banery-marki_auraherbals_candica_1600x640

Świece do świecowania uszu

Candica

Candica to marka oferująca naturalne świece HOPI i KONCHY do świecowania uszu. Świece zostały wykonane z cienkiego lnu i bawełnianego płótna, co sprawia, że są delikatniejsze dla ucha. Świecowanie uszu, to zabieg tradycyjnej medycyny Dalekiego Wschodu. To świetny sposób na oczyszczenie uszu z nadmiaru woskowiny oraz jako środek wspomagający złagodzenie dolegliwości zdrowotnych. Sam zabieg jest bardzo popularny w salonach spa i studiach masażu.

>> Sprawdź świece Candica