Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia

O nas

 W zgodzie z naturą zwiększać radość z życia, edukując i tworząc bezpieczne oraz skuteczne preparaty o prozdrowotnych właściwościach

To nasza misja, którą kierujemy się już ponad 15 lat. W 2005 roku jako Aura Herbals rozpoczęliśmy przygodę z produkcją zdrowej i ekologicznej żywności. Natomiast zwiększające się tempo życia oraz zmieniający się świat zainspirowały nas do rozpoczęcia produkcji suplementów diety. Tak, by nasi klienci mogli w łatwy i dostępny sposób zadbać o zdrowie i podnieść jakość swojego życia.

Prosto dla zdrowia

Hasło Prosto dla zdrowia przyświeca nam nie bez powodu. Wierzymy, że dbanie o zdrowie nie musi być trudne. Mamy na to 6 dowodów:

1. Tworzymy produkty o prostym składzie — działamy w myśl zasady clean label, co oznacza, że w produktach Aura Herbals znajdziesz tylko niezbędne składniki. Zapomnij o wypełniaczach czy sztucznych barwnikach.

2. Wykorzystujemy markowe i certyfikowane surowce — stawiamy na składniki, które posiadają badania potwierdzające skuteczny wpływ na funkcje organizmu. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję jakości i bezpieczeństwa preparatów Aura Herbals.

3. Badamy produkty, Ty dbasz o zdrowie — nasze produkty badamy w niezależnym laboratorium, a następnie udostępniamy dokumentację potwierdzającą jakość preparatów.

4. Umieszczamy czytelne etykiety — odczytanie składu z etykiet produktu nie będzie dla Ciebie problemem. Na opakowaniach umieszczamy zrozumiałe i przede wszystkim prawdziwe informacje.

5. Stosujemy bezpieczne i wygodne opakowania — kupując produkty Aura Herbals otrzymujesz preparaty w opakowaniach o standardzie farmaceutycznym. Produkty zawierają precyzyjne aplikatory, które pomagają odmierzyć odpowiednią porcję produktu. Tak, by przyjmowanie preparatów było dla Ciebie jak najprostsze.

6. Edukujemy i udowadniamy, że dbanie o zdrowie jest proste — pokazujemy jak w łatwy sposób zadbać profilaktycznie o swój organizm i wybrać dobry suplement diety. Tak, byś mógł prosto i skutecznie zadbać o to co najważniejsze — zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

Jesteś ekspertem swojego zdrowia

To Ty jesteś osobą najdłużej i najlepiej znającą swój organizm. Dzięki temu określenie swoich potrzeb nie powinno sprawić Ci kłopotu. Natomiast my, jako eksperci, na te potrzeby odpowiadamy.

By prawidłowo zadbać o swoje ciało i umysł niezwykle ważna jest świadomość. Należy wybierać to, co najlepsze, a nie to, co modne. Istotna jest również umiejętność prawidłowego odbierania i rozumienia sygnałów wysyłanych przez Twoje ciało. Dlatego, aby Cię w tym wspierać, podejmujemy następujące działania:

  • dzielimy się naszą filozofią, która wywodzi się z obserwacji zmieniającego się świata oraz realnych potrzeb naszych Klientów;
  • przekazujemy naszą wiedzę w prosty sposób, abyś mógł podejmować świadome decyzje zakupowe;
  • pomagamy zaprzyjaźnić się ze zdrowym balansem, który nie musi być rewolucją.

Bo to Ty jesteś ekspertem swojego zdrowia. My po prostu dostarczamy Ci najlepsze składniki — w formie produktów i materiałów edukacyjnych.

Unikalne podejście do każdego produktu i gwarancja jakości

Każdy produkt Aura Herbals to unikalna receptura, szczegółowo opracowana przez zespół doświadczonych specjalistów. To, co nas wyróżnia to nowoczesny zakład produkcyjny, który jest sercem naszej działalności. Zapewnia nam nie tylko możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, ale także kontrolę procesu powstawania suplementów: począwszy od tworzenia formulacji, przez produkcję, po etykietowanie i pakowanie. Dzięki zaawansowanemu zapleczu technologicznemu możemy tworzyć preparaty w różnych formach m.in. w tabletkach, kapsułkach, proszkach, aerozolach, kroplach czy płynach.

Linia produkcyjna Aura Herbals Linia produkcyjna Aura Herbals
Linia produkcyjna Aura Herbals

Wszystkie produkty Aura Herbals są poddawane rygorystycznym testom mikrobiologicznym, analizom zawartości metali ciężkich oraz różnego rodzaju zanieczyszczeń. W naszym zakładzie produkcyjnym wszystkie procesy odbywają się zgodnie z zasadami systemu HACCP oraz GMP/GHP. Suplementy sprawdzane są w niezależnych i renomowanych jednostkach badawczych.

Dlatego nasi Klienci mogą być pewni bezpieczeństwa i jakości każdego stworzonego przez nas produktu.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców w Europie i na całym świecie. Mimo to dokładnie weryfikujemy każdego z nich i wymagamy przedstawienia szczegółowej specyfikacji surowca. Cały proces trwa nawet do 6 miesięcy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym — daje to pewność, że dostarczamy Ci produkty najwyższej jakości, dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Szeroka gama produktów

Staramy się zadbać o zdrowie każdej grupy społecznej i odpowiadać na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Dlatego w Aura Herbals mamy produkty dedykowane m.in. seniorom, kobietom w ciąży, weganom, diabetykom czy sportowcom. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko witaminy, ale również minerały, ekstrakty roślinne, kwasy tłuszczowe, a także preparaty ze srebrem koloidalnym, które mają właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne.

Aura Herbals to produkty, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, niezależnie od wieku czy stylu życia.

W harmonii z naturą

W trosce o przyszłość naszej planety wdrożyliśmy ekologiczny system pakowania. Zamiast folii bąbelkowej i innych tworzyw sztucznych wybieramy tekturę falistą, która jest biodegradowalna i łatwiej poddaje się recyklingowi. Dodatkowo większość naszych produktów posiada szklane opakowania, aby jeszcze bardziej ograniczyć zużycie plastiku. Jesteśmy zwolennikami zasady less waste – ponownie wykorzystujemy ekologiczne materiały, aby ograniczyć produkcję nowych. Wdrażając te działania, chcemy zapewnić naszych Klientów, że otrzymują produkty bezpiecznie zapakowane w opakowania nieszkodzące środowisku naturalnemu.

Dzięki temu podejściu Aura Herbals zaufało już tysiące osób, w tym Klienci dużych aptek i sieci drogeryjnych.

Dołącz do nas i zacznij w pełni korzystać ze swoich możliwości.

Nasze marki

Suplementy diety - O nas 35p

Suplementy diety

Aura Herbals®

Jako Aura Herbals tworzymy prozdrowotne produkty już od ponad 10 lat. Suplementy Aura Herbals to przede wszystkim wysoka zawartość składników aktywnych i ich przyswajalność, naturalne i czyste składy bez sztucznych konserwantów i zbędnych składników. Wśród suplementów diety Aura Herbals znajdziesz witaminy, minerały, ekstrakty roślinne, specjalne suplementy diety czy te zawierające nisko nasycone kwasy tłuszczowe.

>> Poznaj wszystkie suplementy diety Aura Herbals

banery-marki_auraherbals_srebro-koloidalne_1600x640

Argentum200®

Srebro koloidalne

Srebro koloidalne to innowacyjny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Sporządzony na bazie najczystszej wody demineralizowanej i z wysoką zawartością srebra koloidalnego. Srebro koloidalne Argentum200® regularnie stosowane oczyszcza, odświeża i pielęgnuję cerę oraz wspomaga walkę z problemami skórnymi – łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

>> Sprawdź produkty ze srebrem koloidalnym

banery-marki-auraherbals-moje-zdrowie-1600x640

Linia Moje Zdrowie

Aura Herbals®

Linia Moje Zdrowie to najwyższa zawartość składników aktywnych zamknięta w kapsułkach z celulozy roślinnej. To produkty zawierające kompleks składników, które wspierają organizm w jego najważniejszych funkcjach. Aby zapewnić najwyższą jakość wykorzystaliśmy standaryzowane ekstrakty roślinne oraz certyfikowane witaminy. Większość produktów jest w 100% naturalna i odpowiednia dla wegan.  

>> Poznaj linię Moje Zdrowie

Colladrop nasze marki Aura Herbals

Colladrop

Aura Herbals®

Linia Colladrop to preparaty z markowym kolagenem morskim COLLAGEN HM™ francuskiej marki Copalis®, o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi. To oczyszczony hydrolizowany kolagen morski typu I (odpowiedzialny za kondycję skóry, ścięgien, więzadeł i tkanki łącznej kości) i typu III (odpowiedzialny za kondycję skóry, mięśni i naczyń krwionośnych). COLLAGEN HM™ zawiera polipeptydy mające średnią masę cząsteczkową około 2000 daltonów, dzięki czemu wyróżnia się najwyższą rozpuszczalnością i przyswajalnością. Regularne dostarczanie kolagenu do organizmu sprzyja poprawie kondycji kości i stawów. Wspomaga również zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci.

>> Poznaj linię Colladrop

banery-marki_auraherbals_paracelsus_1600x640

Nalewki Paracelsusa

Nalewki Paracelsusa to preparaty w płynie składające się z ekstraktów roślinnych z dodatkiem witaminy E i C. Skład został opracowany według unikalnych szwajcarskich metod, zgodnie z wyznaniami ojca fitochemii i farmakognozji – Paracelsusa, ojca medycyny naturalnej. To on zapoczątkował pozyskiwanie z roślin składników aktywnych, które wykorzystywane są do dnia dzisiejszego.

>> Poznaj Nalewki Paracesusa

banery-marki_auraherbals_candica_1600x640

Świece do świecowania uszu

Candica

Candica to marka oferująca naturalne świece HOPI i KONCHY do świecowania uszu. Świece zostały wykonane z cienkiego lnu i bawełnianego płótna, co sprawia, że są delikatniejsze dla ucha. Świecowanie uszu, to zabieg tradycyjnej medycyny Dalekiego Wschodu. To świetny sposób na oczyszczenie uszu z nadmiaru woskowiny oraz jako środek wspomagający złagodzenie dolegliwości zdrowotnych. Sam zabieg jest bardzo popularny w salonach spa i studiach masażu.

>> Sprawdź świece Candica