Prosto dla zdrowia

O nas

Dbamy o Twoją dobrą aurę

Już od 2007 r. firma Aura Herbals tworzy zdrowe i ekologiczne produkty. Droga do zaufanej marki rozpoczęła się od produkcji zdrowej i ekologicznej żywności. Wiedząc, że organizm ludzki nie wszystkie najważniejsze składniki i mikroelementy jest w stanie otrzymać z pożywienia, a także w związku ze zmieniającym się stylem życia, firma Aura Herbals postanowiła rozpocząć produkcję suplementów diety. Marce zaufało już tysiące osób, w tym Klienci aptek i dużych sieci drogeryjnych. Wszystkie produkty firma Aura Herbals tworzy z miłości do natury, zdrowia i ludzi. Tak, aby w prosty i bezpieczny sposób móc uzupełniać dietę w niezbędne witaminy, minerały i cenne składniki aktywne.

Jakość i unikalne receptury

Każdy produkt Aura Herbals to unikalna receptura, szczegółowo opracowana przez specjalistów. Kontrolowany jest każdy etap – od opracowania produkcji, do wyprodukowania końcowego produktu. W formule wzorcowej firma Aura Herbals wymaga wyników analiz mikrobiologicznych, analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Przestrzegane są wszystkie zasady zgodnie z systemem HACCP.

Aura Herbals współpracuje z najlepszymi dostawcami surowców w Europie i na całym świecie. Mimo to, każdy z nich jest dokładnie weryfikowany oraz wymagane jest przedstawienie dokładnej specyfikacji. Cały proces trwa nawet do 6 miesięcy, jednak dzięki temu firma Aura Herbals ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym. Daje to pewność, że firma dostarcza produkty najwyższej jakości, dokładnie takie, jakie potrzebujesz.

Prosty skład, w synergii z naturą

Nie od dziś wiemy, że wszystko to, co najlepsze, kryje się w naturze. Rośliny, minerały, witaminy, składniki organiczne – wszystkie te składniki otaczają nas na co dzień i posiadają wielką moc. Świat jest piękny i daje nam wiele możliwości. Zgodnie z tą ideą firma Aura Herbals produkuje suplementy diety – wydobywa z naturalnych składników to, co najlepsze i w postaci wysokich stężeń składników aktywnych przenosi do swoich produktów.

Firma Aura Herbals stara się, by wszystkie składniki były naturalnego pochodzenia, a skład produktów był jak najkrótszy. W myśl zasady Clean Label – im mniej zbędnych wypełniaczy, tym lepiej. Witaminy w kroplach nie posiadają sztucznych barwników czy konserwantów. Te rozpuszczalne w tłuszczach są stworzone na bazie naturalnej oliwy z oliwek, by zapewnić jak najlepszą przyswajalność. Aby zagwarantować możliwie długi termin przydatności do spożycia, jako przeciwutleniaczy firma Aura Herbals używa ekstraktu z rozmarynu i naturalną witaminę E ze słonecznika.

Aura Herbals robi wszystko, byś mógł w jak największym stopniu czerpać z dobrodziejstw natury.

Nasze marki

banery-marki_auraherbals_1600x640

Suplementy diety

Aura Herbals®

Jako Aura Herbals tworzymy prozdrowotne produkty już od ponad 10 lat. Suplementy Aura Herbals to przede wszystkim wysoka zawartość składników aktywnych i ich przyswajalność, naturalne i czyste składy bez sztucznych konserwantów i zbędnych składników. Wśród suplementów diety Aura Herbals znajdziesz witaminy, minerały, ekstrakty roślinne, specjalne suplementy diety czy te zawierające nisko nasycone kwasy tłuszczowe.

>> Poznaj wszystkie suplementy diety Aura Herbals

banery-marki_auraherbals_srebro-koloidalne_1600x640

Argentum200®

Srebro koloidalne

Srebro koloidalne to innowacyjny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Sporządzony na bazie najczystszej wody demineralizowanej i z wysoką zawartością srebra koloidalnego. Srebro koloidalne Argentum200® regularnie stosowane oczyszcza, odświeża i pielęgnuję cerę oraz wspomaga walkę z problemami skórnymi – łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.

>> Sprawdź produkty ze srebrem koloidalnym

banery-marki_auraherbals_moje-zdrowie_1600x640

Linia Moje Zdrowie

Aura Herbals®

Linia Moje Zdrowie to najwyższa zawartość składników aktywnych zamknięta w kapsułkach z celulozy roślinnej. To produkty zawierające kompleks składników, które wspierają organizm w jego najważniejszych funkcjach. Aby zapewnić najwyższą jakość wykorzystaliśmy standaryzowane ekstrakty roślinne oraz certyfikowane witaminy. Większość produktów jest w 100% naturalna i odpowiednia dla wegan.

>> Poznaj linię Moje Zdrowie

banery-marki_auraherbals_premium_1600x640

Witaminy Premium

Aura Herbals®

Witaminy Premium Aura Herbals to preparaty stworzone głównie z myślą o osobach będących na diecie roślinnej. Przyjazne człowiekowi i środowisku preparaty w pełni z certyfikowanych i roślinnych surowców. Zawierające witaminę D w postaci cholekalcyferolu z alg morskich i witaminę K z ciecierzycy. Stworzone na bazie oleju MCT z kokosa, który zapewnia neutralny smak i wysoką przyswajalność bez spożywania dodatkowych tłuszczów.

>> Sprawdź Witaminy Premium

banery-marki_auraherbals_paracelsus_1600x640

Nalewki Paracelsusa

Nalewki Paracelsusa to preparaty w płynie składające się z ekstraktów roślinnych z dodatkiem witaminy E i C. Skład został opracowany według unikalnych szwajcarskich metod, zgodnie z wyznaniami ojca fitochemii i farmakognozji – Paracelsusa, ojca medycyny naturalnej. To on zapoczątkował pozyskiwanie z roślin składników aktywnych, które wykorzystywane są do dnia dzisiejszego.

>> Poznaj Nalewki Paracesusa

banery-marki_auraherbals_candica_1600x640

Świece do świecowania uszu

Candica

Candica to marka oferująca naturalne świece HOPI i KONCHY do świecowania uszu. Świece zostały wykonane z cienkiego lnu i bawełnianego płótna, co sprawia, że są delikatniejsze dla ucha. Świecowanie uszu, to zabieg tradycyjnej medycyny Dalekiego Wschodu. To świetny sposób na oczyszczenie uszu z nadmiaru woskowiny oraz jako środek wspomagający złagodzenie dolegliwości zdrowotnych. Sam zabieg jest bardzo popularny w salonach spa i studiach masażu.

>> Sprawdź świece Candica