Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia

Współpraca

Jesteś zainteresowany sprzedażą najwyższej jakości suplementów pod swoją marką?

Sprawdź naszą propozycję współpracy w formule produkcji kontraktowej.

Dlaczego warto zostać partnerem Aura Herbals?

Team Teamwork Togetherness Collaboration Concept

Partnerstwo Aura Herbals

Jednym z najważniejszych celów prowadzenia działalności jest poprawne zdefiniowanie potrzeb Klienta. Jako odpowiedzialny producent dbamy o to, by Klient końcowy otrzymał produkt odpowiadający w pełni jego potrzebom i wymaganiom.

Jesteśmy także świadomi, jak ważna jest współpraca z rynkiem B2B, poprzez który produkty docierają do Klienta indywidualnego. Dlatego stworzyliśmy program partnerski, dzięki któremu Partner otrzymuje szereg korzyści, by mógł wnieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom i dostosować ofertę produktów do swojej grupy odbiorców.

Korzyści:

Dla naszych partnerów oferujemy kompleksową pomoc w postaci doradztwa biznesowego, produktowego i marketingowego. Pomożemy indywidualnie wdrożyć odpowiednie strategie marketingowe i sprzedażowe, które pozwolą zwiększyć zyski Twojej firmy. Przygotowujemy materiały szkoleniowe oraz oferujemy dostęp do platformy B2B, dzięki której otrzymasz możliwość korzystania z wyjątkowych ofert i indywidualnych rabatów.

wspolpraca_butelki

Wsparcie produktowe

wspolpraca_kasa

Wsparcie sprzedażowe

wspolpraca_marketing

Wsparcie marketingowe

wspolpraca_b2b

Dostęp do platformy B2B

wspolpraca_oferta

Dostęp do wyjątkowych ofert

wspolpraca_promka

Atrakcyjne rabaty
dla najlepszych partnerów

Asortyment

148

produktów
własnej marki

102

suplementy diety

74

produkty dla wegan

38

preparatów
w 100% naturalnych

26

suplementów
w kroplach

Witaminy

Tworząc witaminy w kroplach Aura Herbals®, kierujemy się zasadą Clean Label – im prostszy skład, tym lepiej. Dzięki zastosowaniu płynnej formy mogliśmy całkowicie zrezygnować z substancji wypełniających, sztucznych barwników i konserwantów w większości preparatów witaminowych. Aby zagwarantować jak najdłuższy termin przydatności do spożycia, zastosowaliśmy ekstrakt z rozmarynu i naturalną witaminę E ze słonecznika w roli przeciwutleniaczy.

Wygoda Klientów jest dla nas ważna, dlatego witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, czyli witaminy A, D, E i K, stworzyliśmy na bazie oliwy z oliwek lub oleju MCT, aby zapewnić jak najlepszą przyswajalność bez konieczności spożycia dodatkowego tłuszczu.

Minerały

Minerały Aura Herbals® to preparaty zawierające najważniejsze dla zdrowia mikroelementy i makroelementy. Większość z nich jest płynna lub w formie proszku, dzięki czemu nie zawierają zbędnych substancji dodatkowych.

W ofercie Aura Herbals® znajdują się produkty z pojedynczymi minerałami jak i kompleksy minerałów o uzupełniającym się nawzajem działaniu. Minerały Aura Herbals® pomagają uzupełnić codzienną dietę w selen, cynk, żelazo, potas, jod, magnez i wiele innych cennych dla zdrowia pierwiastków.

Ekstrakty roślinne

Ekstrakty roślinne Aura Herbals® to preparaty zawierające to, co najlepsze w naturze. Wyróżniają się wysoką zawartością substancji aktywnych i prostym składem. Standaryzacja ekstraktów to gwarancja najwyższej jakości i skuteczności roślinnych preparatów.

W ofercie Aura Herbals znajdują się ekstrakty roślinne z polskich ziół, takich jak skrzyp polny i pokrzywa zwyczajna. Ekstrakty roślinne Aura Herbals® to również bogactwo składników aktywnych zawartych w roślinach doskonale znanych medycynie Dalekiego Wschodu, takich jak ashwagandha, ginkgo biloba czy żeń-szeń.

Srebro Koloidalne Argentum200

Argentum200® to kosmetyk o wysokiej zawartości srebra koloidalnego. Regularne stosowanie Argentum200® oczyszcza, odświeża i pielęgnuje cerę. Srebro koloidalne Argentum200® to tak zwane prawdziwe srebro koloidalne niejonowe. Cząsteczki mają maksymalnie dużą powierzchnię aktywną i decydują o skuteczności produktu.

Argentum200® zostało poddane wielu badaniom, w tym dermatologicznym i aplikacyjnym. Badania wykazały, że Srebro Koloidalne Argentum200® jest w 100% bezpieczne i skuteczne, a ponad 7 na 10 osób oświadczyło, że produkt posiada lepsze właściwości użytkowe niż dotychczas używane produkty o analogicznym przeznaczeniu.

Linia Moje Zdrowie

Linia MOJE ZDROWIE powstała z myślą o Klientach, którzy na co dzień chcą zadbać o najważniejsze funkcje swojego organizmu. Dlatego w linii MOJE ZDROWIE Aura Herbals® znajdują się preparaty zawierające kompleks składników wspierających między innymi odporność organizmu, zgrabną figurę, prawidłową pracę wątroby oraz kości i stawy.

Każdy preparat to kompleks składników aktywnych mających specjalne zastosowanie. Aby zapewnić najwyższą jakość, wykorzystujemy standaryzowane ekstrakty roślinne oraz certyfikowane witaminy i inne składniki aktywne.

Suplementy specjalne

Suplementy specjalne Aura Herbals® to preparaty o specjalistycznym działaniu. Zastosowaliśmy w nich najwyższej jakości certyfikowane surowce. Suplementy specjalne Aura Herbals® wyróżniają się wysoką zawartością składników aktywnych, które wspierają prawidłową pracę poszczególnych narządów w organizmie.

To wieloskładnikowe kompleksy witamin, minerałów i innych ważnych dla zdrowia substancji o synergicznym działaniu. Wśród suplementów specjalnych Aura Herbals® znajdują się między innymi preparaty wspierające prawidłową pracę stawów oraz pomagające zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę.

Suplementy Premium

Chcąc zadbać o nasze wspólne lepsze jutro, stworzyliśmy produkty w pełni z certyfikowanych i naturalnych, roślinnych surowców. Witamina D (cholekalcyferol) z alg morskich i K (menachinon) z ciecierzycy. Przebadane oraz spełniające najwyższe standardy i wymagania.

Tak powstała marka Aura Herbals PREMIUM – przyjazne człowiekowi i środowisku, naturalne preparaty o wysokiej biodostępności. W 100% odpowiednie dla wegan.

Zrób pierwszy krok

lub zadzwoń:

Specjaliści ds. sprzedaży B2B

ofirmiemapapoludnie
Województwa: Dolnośląskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Opolskie, Podkarpackie, Śląskie, Wielkopolskie.
anna-holowczyc-specjalista -ds-sprzedazy-aura-herbals-2
Anna Hołowczyc
Specjalista ds. sprzedaży B2B
tel.: 790 790 680
mail: [email protected]
ofirmiemapapomorskie
Województwa: Kujawsko-Pomorskie, Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie, Pomorskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodniopomorskie.
adrian-konrad-specjalista -ds-sprzedazy-aura-herbals
Adrian Konrad
Specjalista ds. sprzedaży B2B
tel.: 884 000 510
mail: [email protected]
mapa_auraherbals-cala-polska
Rodzaj współpracy: Apteki Internetowe, Sieci apteczne, Hurtownie farmaceutyczne, Produkcja kontraktowa.
dominik-kedziora-specjalista -ds-sprzedazy-aura-herbals
Dominik Kędziora
Key Account Manager
tel.: 537 415 418
mail: [email protected]
Produkcja kontraktowa
Aura Herbals
Katarzyna Pietkiewicz
Specjalista ds. produkcji kontraktowej
tel.: 790 795 279
mail: [email protected]
Wsparcie sprzedaży B2B
Alicja Szymańska
Młodszy Specjalista ds. Administracji i Wsparcia Sprzedaży
tel.: 533 808 709
mail: [email protected]
Dyrektor działu B2B
karol-majcherski-dyrektor-sprzedazy-aura-herbals
Karol Majcherski
Dyrektor ds. sprzedaży
tel.: 533 111 343
mail: [email protected]
logo aura herbals

Aura Herbals Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 49/2, 81-754 Sopot, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego NIP: 585-149-08-34,KRS: 0000833592,Kapitał zakładowy: 5.000 zł.
gdziekupic2

Gdzie kupić?

Sprawdź listę sklepów, aptek i hurtowni gdzie można nabyć produkty Aura Herbals