Prosto dla zdrowia

Współpraca

Sprzedaż B2B

Nawiązanie współpracy w kontekście dystrybucji produktów marki Aura Herbals.

Dlaczego warto zostać partnerem Aura Herbals?

Team Teamwork Togetherness Collaboration Concept

Partnerstwo Aura Herbals

Jednym z najważniejszych celów prowadzenia działalności jest poprawne zdefiniowanie potrzeb Klienta. Jako odpowiedzialny producent dbamy o to, by Klient końcowy otrzymał produkt odpowiadający w pełni jego potrzebom i wymaganiom.

Jesteśmy także świadomi, jak ważna jest współpraca z rynkiem B2B, poprzez który produkty docierają do Klienta indywidualnego. Dlatego stworzyliśmy program partnerski, dzięki któremu Partner otrzymuje szereg korzyści, by mógł wnieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom i dostosować ofertę produktów do swojej grupy odbiorców.

Korzyści:

Dla naszych partnerów oferujemy kompleksową pomoc w postaci doradztwa biznesowego, produktowego i marketingowego. Pomożemy indywidualnie wdrożyć odpowiednie strategie marketingowe i sprzedażowe, które pozwolą zwiększyć zyski Twojej firmy. Przygotowujemy materiały szkoleniowe oraz oferujemy dostęp do platformy B2B, dzięki której otrzymasz możliwość korzystania z wyjątkowych ofert i indywidualnych rabatów.

wspolpraca_butelki

Wsparcie produktowe

wspolpraca_kasa

Wsparcie sprzedażowe

wspolpraca_marketing

Wsparcie marketingowe

wspolpraca_b2b

Dostęp do platformy B2B

wspolpraca_oferta

Dostęp do wyjątkowych ofert

wspolpraca_promka

Atrakcyjne rabaty
dla najlepszych partnerów

Asortyment

148

produktów
własnej marki

102

suplementy diety

74

produkty dla wegan

38

preparatów
w 100% naturalnych

26

suplementów
w kroplach

Witaminy

Tworząc witaminy w kroplach Aura Herbals®, kierujemy się zasadą Clean Label – im prostszy skład, tym lepiej. Dzięki zastosowaniu płynnej formy mogliśmy całkowicie zrezygnować z substancji wypełniających, sztucznych barwników i konserwantów w większości preparatów witaminowych. Aby zagwarantować jak najdłuższy termin przydatności do spożycia, zastosowaliśmy ekstrakt z rozmarynu i naturalną witaminę E ze słonecznika w roli przeciwutleniaczy.

Wygoda Klientów jest dla nas ważna, dlatego witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, czyli witaminy A, D, E i K, stworzyliśmy na bazie oliwy z oliwek lub oleju MCT, aby zapewnić jak najlepszą przyswajalność bez konieczności spożycia dodatkowego tłuszczu.

Minerały

Minerały Aura Herbals® to preparaty zawierające najważniejsze dla zdrowia mikroelementy i makroelementy. Większość z nich jest płynna lub w formie proszku, dzięki czemu nie zawierają zbędnych substancji dodatkowych.

W ofercie Aura Herbals® znajdują się produkty z pojedynczymi minerałami jak i kompleksy minerałów o uzupełniającym się nawzajem działaniu. Minerały Aura Herbals® pomagają uzupełnić codzienną dietę w selen, cynk, żelazo, potas, jod, magnez i wiele innych cennych dla zdrowia pierwiastków.

Ekstrakty roślinne

Ekstrakty roślinne Aura Herbals® to preparaty zawierające to, co najlepsze w naturze. Wyróżniają się wysoką zawartością substancji aktywnych i prostym składem. Standaryzacja ekstraktów to gwarancja najwyższej jakości i skuteczności roślinnych preparatów.

W ofercie Aura Herbals znajdują się ekstrakty roślinne z polskich ziół, takich jak skrzyp polny i pokrzywa zwyczajna. Ekstrakty roślinne Aura Herbals® to również bogactwo składników aktywnych zawartych w roślinach doskonale znanych medycynie Dalekiego Wschodu, takich jak ashwagandha, ginkgo biloba czy żeń-szeń.

Srebro Koloidalne Argentum200

Argentum200® to kosmetyk o wysokiej zawartości srebra koloidalnego. Regularne stosowanie Argentum200® oczyszcza, odświeża i pielęgnuje cerę. Srebro koloidalne Argentum200® to tak zwane prawdziwe srebro koloidalne niejonowe. Jest trwałe i odporne na działanie promieniowania UV. Rozmiar cząsteczki srebra wynosi 5-15 nm. Dzięki tak małemu wymiarowi cząsteczek mają one maksymalnie duża powierzchnię aktywną i decydują o skuteczności produktu.

Argentum200® zostało poddane wielu badaniom, w tym dermatologicznym i aplikacyjnym. Badania wykazały, że Srebro Koloidalne Argentum200® jest w 100% bezpieczne i skuteczne.

Linia Moje Zdrowie

Linia MOJE ZDROWIE powstała z myślą o Klientach, którzy na co dzień chcą zadbać o najważniejsze funkcje swojego organizmu. Dlatego w linii MOJE ZDROWIE Aura Herbals® znajdują się preparaty zawierające kompleks składników wspierających między innymi odporność organizmu, zgrabną figurę, prawidłową pracę wątroby oraz kości i stawy.

Każdy preparat to kompleks składników aktywnych mających specjalne zastosowanie. Aby zapewnić najwyższą jakość, wykorzystujemy standaryzowane ekstrakty roślinne oraz certyfikowane witaminy i inne składniki aktywne.

Suplementy specjalne

Suplementy specjalne Aura Herbals® to preparaty o specjalistycznym działaniu. Zastosowaliśmy w nich najwyższej jakości certyfikowane surowce. Suplementy specjalne Aura Herbals® wyróżniają się wysoką zawartością składników aktywnych, które wspierają prawidłową pracę poszczególnych narządów w organizmie.

To wieloskładnikowe kompleksy witamin, minerałów i innych ważnych dla zdrowia substancji o synergicznym działaniu. Wśród suplementów specjalnych Aura Herbals® znajdują się między innymi preparaty wspierające prawidłową pracę stawów oraz pomagające zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę.

Suplementy Premium

Chcąc zadbać o nasze wspólne lepsze jutro, stworzyliśmy produkty w pełni z certyfikowanych i naturalnych, roślinnych surowców. Witamina D (cholekalcyferol) z alg morskich i K (menachinon) z ciecierzycy. Przebadane oraz spełniające najwyższe standardy i wymagania.

Tak powstała marka Aura Herbals PREMIUM – przyjazne człowiekowi i środowisku, naturalne preparaty o wysokiej biodostępności. W 100% odpowiednie dla wegan.

Zrób pierwszy krok

lub zadzwoń:

Kontakt z przedstawicielami handlowymi (B2B) - podział na województwa

ofirmiemapapomorskie
Województwa:
KUJAWSKO-POMORSKIE, LUBELSKIE, MAZOWIECKIE, PODLASKIE, POMORSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE
adrian-konrad-
Adrian Konrad
Opiekun Klienta B2B
tel.: +48 884 000 510
mail: a.konrad@auraherbals.pl
karol-majcherski-
Karol Majcherski
Opiekun Klienta B2B
tel.: +48 533 111 343
mail: k.majcherski@auraherbals.pl
ofirmiemapapoludnie
Województwa:
DOLNOŚLĄSKIE, LUBUSKIE, ŁÓDZKIE, MAŁOPOLSKIE, OPOLSKIE, PODKARPACKIE, ŚLĄSKIE, WIELKOPOLSKIE
anna-mowinska-
Anna Mówińska
Opiekun Klienta B2B
tel.: +48 790 790 680
mail: a.mowinska@auraherbals.pl
dominik-kedziora-
Dominik Kędziora
Opiekun Klienta B2B
tel.: +48 537 415 418
mail: d.kedziora@auraherbals.pl
gdziekupic2

Gdzie kupić?

Sprawdź listę sklepów, aptek i hurtowni gdzie można nabyć produkty Aura Hebrals