Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia

Produkcja kontraktowa

OEM - produkcja kontraktowa z Aura Herbals

Skorzystaj z naszego doświadczenia i sprzedawaj najwyższej jakości suplementy diety pod swoją własną marką.

Stwórz z nami swoją markę

Chcesz rozpocząć sprzedaż suplementów diety, ale nie posiadasz własnej linii produkcyjnej? Nie masz doświadczenia ani odpowiednich zasobów ludzkich, by zająć się poszczególnymi procesami produkcyjnymi? Jako firma z ponad 10 letnim doświadczeniem wesprzemy Cię we wszystkich kluczowych zadaniach potrzebnych do stworzenia produktów i wprowadzenia nowej, skutecznej marki na rynek.

Wybierz model odpowiedni dla Twojej firmy

private-label

Private Label

Modele Private Label lub White Label to te, w których Klient decyduje się na produkty w gotowej formule dostępnej i wykorzystywanej w sprzedaży. Do wyboru jest ponad 100, już sprawdzonych na rynku produktów. Jest to najkrótszy proces prowadzący do stworzenia własnej marki obarczony niemal zerowym ryzykiem. Zaletą tego modelu współpracy jest uproszczona analiza rynku pod kątem gotowych produktów oraz znacznie krótszy czas realizacji.

Produkcja kontraktowa indywidualna

Indywidualna produkcja kontraktowa to rozwiązanie zyskujące coraz większą popularność w branży suplementacyjnej. Punktem wyjścia do współpracy jest pomysł na produkt lub potrzeba rynkowa, którą określa Klient. Nad przebiegiem procesu, począwszy od pierwszego kontaktu, aż po dostawę gotowego produktu, czuwa indywidualny opiekun Klienta. To on jest pomostem pomiędzy potrzebami Kontrahenta, a zespołami odpowiedzialnymi za kontrakt na poszczególnych etapach. Gwarantuje to oszczędność czasu i eliminuje potencjalne problemy komunikacyjne.

Zalety produkcji kontraktowej z Aura Herbals

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom, które są kluczowe dla Klienta, jednocześnie zachowując elastyczność działań dzięki własnemu parkowi maszynowemu. Finalna oferta jest zawsze “skrojona na miarę” i to do Klienta należy decyzja odnośnie zakresu współpracy.

  • indywidualny opiekun
  • optymalizacja kosztów
  • minimalizacja ryzyka
  • niższy próg wejścia
  • poufność
  • bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

Jak wygląda schemat produkcyjny?

Stworzyliśmy prosty schemat, aby przybliżyć Ci, jak wygląda proces produkcyjny. Dzięki niemu w prosty sposób będziesz w stanie określić na jakich etapach potrzebna jest nasza pomoc. Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię we wszystkich procesach lub tylko w tych wybranych przez Ciebie.

pomysł

kv marki
i marketing
określenie gamy
produktów

receptura

przeprowadzenie testów
określenie
składu produktu

produkcja

tabletkowanie
kapsułkowanie
rozlewanie
nasypywanie

etykietowanie

pakowanie

produkt gotowy
do sprzedaży

dokumentacja
rejestr gis

Zapewniamy pełną poufność, popartą umową, bez względu na etap współpracy.

Co dla Ciebie zrobimy?

zrobiony1

witaminy

zrobimy2

minerały

zrobimy3

ekstrakty roślinne

zrobimy4

kwasy tłuszczowe

zrobimy5

suplementy specjalne

zrobimy6

preparaty ze srebrem koloidalnym

Park Maszynowy

Park Maszynowy

Dzięki zasobom w postaci ekspertów i profesjonalnego parku maszynowego jesteśmy w stanie tworzyć produkty począwszy od mieszania składników aktywnych, przez tworzenia formulacji, etykietowanie, po pakowanie w opakowania zbiorcze.

park1

mieszanie

park2

rozlewanie

park3

kapsułkowanie

park4

tabletkowanie

park5

etykietowanie

park6

pakowanie

Gwarancja jakości

Jako firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety w naszym zakładzie produkcyjnym wszystkie procedury odbywają się zgodnie z dokumentacją HACCP oraz GMP/GHP. Naszą rzetelność potwierdza certyfikat przyznawany pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, a także pozytywne opinie naszych Klientów. Suplementy diety poddajemy badaniom w niezależnej i renomowanej jednostce badawczej J.S. Hamilton, dlatego Klienci mają pewność co do jakości zakupionych suplementów diety.

haccp-aura-herbals
logo-rzetelna-firma-aura-herbals
gmp-icon-2000x2000
ghp-icon-2000x2000
haccp-icon-2000x2000

Porozmawiajmy

Aura Herbals
Katarzyna Pietkiewicz
tel.: +48 790 795 279 [email protected]
dominik-kedziora-1500x1500
Dominik Kędziora
tel.: +48 537 415 418 [email protected]
gdziekupic2

Gdzie kupić?

Sprawdź listę sklepów, aptek i hurtowni gdzie można nabyć produkty Aura Herbals