Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
auraherbals-baner-podstrony-colladrop-nowy-1280x200 auraherbals-baner-podstrony-colladrop-nowy-400x200

Blog

  wyczyść filtry

  Nasi eksperci

  gapownik-farmaceutyczny-portret-01

  Hanna Przerada

  magister farmacji

  Magister farmacji w aptece ogólnodostępnej, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, autorka bloga medycznego. Aktywna w mediach społecznościowych, gdzie tworzy treści dla medyków i pacjentów jako @gapownik_farmaceutyczny.

  karina-wisniowska-s

  Karina Wiśniowska

  dietetyk, psycholog

  Dietetyk, psycholog i psychoonkolog. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Dietetyki. Miłośniczka górskich wędrówek i zdrowego stylu życia.

  Dominika Leśnikowska

  Dominika Leśnikowska

  fizjoterapeuta

  Zwolenniczka aktywnego stylu życia i leczenia naturalnymi metodami. Od kilku lat mieszka w Trójmieście, gdzie stale odkrywa nowe, warte zobaczenia miejsca. To kreatywna dusza. Uwielbia pisać i fotografować. W wolnym czasie poświęca się prowadzeniu bloga kulinarnego.

  Natalia Bobowik

  Natalia Bobowik

  dietetyk kliniczny

  Praca z ludźmi pokazuje mi jak bardzo nasza dieta i nawyki żywieniowe są związane z emocjami, stresem, aktywnością fizyczną czy snem. Fascynuje mnie złożoność ludzkiego organizmu, jego podatność na czynniki zewnętrzne oraz wewnętrzne. W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście, słuchanie swojego organizmu oraz zmiany metodą małych kroków.

  Sebastian-Kulis-Roslinne-Porady-1

  Sebastian Kulis

  roslinneporady.co

  Poprzez swoje książki, warsztaty i media społecznościowe edukuję ludzi, jak pokochać i szanować świat Natury. Mam swoje kury, ogród z łąką kwietną, warzywnikiem, sadem i rabatami. Dzięki temu wiem, że współpraca z Naturą to najlepsza możliwe współpraca. Kiedyś założę swoje sanktuarium dla bioróżnorodności. No i kocham czosnek!

  Anna_Herudzińska_foto

  Anna Herudzińska

  dietetyk, life coach

  Anna Herudzińska, dyplomowany dietetyk, doradca w zakresie zdrowia, life coach. Pomagam odzyskać równowagę metaboliczną oraz towarzyszę w procesie zmiany nawyków żywieniowych i myślowych na temat jedzenia. Prowadzę warsztaty oraz spotkania na temat profilaktyki zdrowia przy użyciu naturalnych metod.

  newsletter2

  Newsletter

  Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!