Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

25 listopada 2019

Zmieniamy się na lepsze

Zmieniamy się na lepsze, by być jeszcze bliżej natury

W Aura Herbals, staramy się na co dzień dbać o środowisko naturalne. Za cel postawiliśmy sobie wprowadzenie działań, które przysłużą się Matce Naturze. Tylko w ostatnim czasie zrealizowaliśmy następujące założenia:

Zmiana sposobu pakowania paczek na przyjaźniejszy środowisku

Całkowicie zrezygnowaliśmy z folii bąbelkowej w rynku B2C na rzecz tektury falistej, którą owijamy nasze produkty, aby uchronić je przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Wtórne wykorzystywanie materiałów

Staramy się w pełni działać zgodnie z zasadą Zero Waste. Dlatego przy realizacji zamówień na rynku B2B wtórnie wykorzystujemy materiały, które otrzymaliśmy od naszych kontrahentów. Dzięki temu ograniczamy do minimum produkcję nowych materiałów do pakowania i zabezpieczania paczek. Do podobnych działań zachęcamy naszych klientów hurtowych.

Wprowadzenie przyjaznej środowisku marki Aura Herbals Premium

Witaminy Premium Aura Herbals to produkty stworzone z certyfikowanych, roślinnych surowców. Preparaty zawierają wegański odpowiednik cholekalcyferolu (witaminy D) pozyskiwanego z niemodyfikowanych genetycznie alg morskich. Wszystkie produkty Premium są odpowiednie dla wegan.

Wszystko co najlepsze kryje się w naturze. Dlatego jako Aura Herbals w planach mamy wdrożenie kolejnych zmian, które mają na celu wesprzeć nasze środowisko naturalne.

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!