Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

24 maja 2024

Zadbaj o siebie na wiosnę! Najnowszy e-book “Wiosenne inspiracje dla zdrowia i urody” już dostępny!

Wiosna to idealny czas na zadbanie o siebie oraz wprowadzenie pozytywnych zmian i zdrowych nawyków w codzienne życie. W e-booku podpowiadamy, co możesz dla siebie zrobić!

Co znajdziesz w e-booku?

Nasz najnowszy e-book zawiera mnóstwo praktycznych porad dotyczących zdrowego stylu życia. Podzieliliśmy go na kilka rozdziałów, w każdym z nich mówimy o innym zagadnieniu.

  • W pierwszym rozdziale znajdziesz informacje dotyczące zdrowia psychicznego - czym jest i jak można o nie zadbać.
  • Drugi rozdział poświęcony jest holistycznemu wsparciu zdrowia kobiet. Zwracamy w nim szczególną uwagę na badania profilaktyczne, a także omawiamy najważniejsze składniki, które warto dostarczać do organizmu.
  • Kolejny rozdział poświęcony jest zdrowej diecie. Poznasz inspirujące przepisy, dzięki którym wprowadzisz do swojej diety więcej warzyw i owoców. Dowiesz się, jakie rośliny wspomagają utrzymanie szczupłej sylwetki.
  • W czwartym rozdziale poznasz tajniki pielęgnacji skóry oraz 6 sposobów na peeling do twarzy i ciała domowej roboty.
  • Z piątego rozdziału dowiesz się, dlaczego kolagen jest tak ważny dla zdrowia i wyglądu zewnętrznego.
  • W ostatnim rozdziale nasza ekspertka, mgr farmacji Zofia Winczewska, odpowiada na najczęściej zadawane pytania odnośnie składników dla zdrowia i urody.

Jak pobrać e-booka?

E-book dostępny jest na naszej platformie edukacyjnej Instrukcja Zdrowia.

Jeżeli nie masz jeszcze dostępu do platformy, koniecznie musisz to zmienić! Czekają na Ciebie też inne wartościowe treści, takie jak ściągi zakupowe, kalendarze badań profilaktycznych czy infografiki. Dodatkowo, dostęp do platformy jest dożywotnio bezpłatny! E-booka, jak i pozostałe materiały możesz przeglądać na platformie albo pobrać na telefon czy komputer.

Wypełnij krótki formularz i ciesz się dostępem do źródła ogromnej wiedzy!

Odbieram dostęp do platformy!

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!