Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

04 września 2023

Wycofanie preparatu Omega+ Witamina A + D3 + Czosnek, kapsułki softgel 60 szt.

Szanowni Państwo,

w związku z przeprowadzeniem we współpracy z Fundacją Badamy Suplementy kontrolnych badań produktu Omega+ Witamina A + D3 + Czosnek, kapsułki softgel 60 szt., uprzejmie informujemy, że podjęliśmy decyzję o wycofaniu go z rynku.

Powodem wycofania jest niezgodność deklarowanej przez nas zawartości witamin A i D. Zawartość tychże witamin zmieniła się po upływie kilku miesięcy od produkcji na skutek działania allicyny. Jest to substancja aktywna zawarta w ekstrakcie z czosnku, której utleniające właściwości spowodowały zmniejszenie ilości witamin A i D. Pragniemy zapewnić, że produkt w żaden sposób nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Badania wykazały brak zanieczyszczeń mikrobiologicznych i metali ciężkich oraz potwierdziły deklarowaną przez nas zawartość kwasów EPA i DHA. Zmniejszeniu uległa jedynie zawartość witamin A i D.

Zawsze stawiamy na transparentność działań i wysoką jakość naszych produktów, dlatego nie chcemy, aby Klienci stosowali produkty o gorszych właściwościach. Pragniemy jednak podkreślić, że produkt Omega+ Witamina A + D3 + Czosnek, kapsułki softgel 60 szt. został przebadany przed udostępnieniem do sprzedaży. Badania przeprowadzono ponad miesiąc od daty produkcji, by zweryfikować  stabilność produktu i zgodność zadeklarowanych ilości składników aktywnych. Wyniki potwierdziły prawidłowe wartości, dlatego preparat został wdrożony do sprzedaży.

Prosimy o sprawdzenie, czy są Państwo w posiadaniu wymienionego produktu. W przypadku posiadania produktu prosimy o przesłanie wiadomości na adres mailowy [email protected]. W dalszym etapie przekażemy informacje na temat możliwości zwrotu.

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały w przyszłości miejsca. 

Zespół Aura Herbals

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!