Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
auraherbals-baner-podstrony-colladrop-nowy-1280x200 auraherbals-baner-podstrony-colladrop-nowy-400x200

Aktualności

21 sierpnia 2023

Współpraca z Fundacją Badamy Suplementy

Z radością informujemy o współpracy z Fundacją Badamy Suplementy, która na co dzień przyczynia się do zwiększania świadomości na temat zdrowia i suplementów diety. Jako niezależny ekspert zaopiniowała „Instrukcję Zdrowia” oraz ściągi zakupowe – “Jak czytać etykiety suplementów?” i ”Jak czytać skład produktów spożywczych?”.

W zamian za opiniowanie Instrukcji Zdrowia, sfinansowaliśmy badania produktów, które wskazała Fundacja. Pragniemy podkreślić, że aby zapewnić niezależność i rzetelność badań, suplementy do badań nie zostały pobrane bezpośrednio od nas, lecz z jednej z dużych sieci aptek i wysłane bezpośrednio do laboratorium. Badania odbyły się zgodnie z najwyższymi standardami metodologii i z zachowaniem pełnej transparentności procesu badawczego.

Dziękujemy za udział w naszym projekcie, za zaufanie oraz za docenienie naszej pracy w budowaniu świadomości Polaków na temat profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia! Cieszymy się, że razem możemy zadbać o jakość suplementów diety na polskim rynku i wspierać Polaków w ich codziennej drodze do zdrowia. 

Dowiedz się więcej o działalności Fundacji Badamy Suplementy:

https://www.badamysuplementy.pl/

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!