Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
auraherbals-baner-podstrony-ebook-interakcje-1280x200 (1) auraherbals-baner-podstrony-ebook-interakcje-400x200 (1)

Aktualności

23 października 2019

Witamina D3 Forte w nowej odsłonie

Witamina D3 FORTE (2000IU) MCT-Oil 50ml.

Witamina D3 FORTE (2000IU) krople (30ml) to zdecydowanie jeden z bestsellerów spośród wszystkich suplementów marki Aura Herbals. Wsłuchujemy się w opinie naszych klientów i chcąc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć drugą wersję Witaminy D3 FORTE, o nieco zmienionym składzie. Tak powstała nowa Witamina Aura Herbals D3 FORTE (2000IU) MCT-Oil 50ml.

Czym wyróżnia się Witamina D3 Forte (2000IU) MCT-Oil?

Większa pojemność

Nowa gramatura produktu 50ml. Jedno opakowanie starcza aż na 1800 dziennych porcji.

Neutralny smak i zapach

Produkt na bazie oleju z kokosa MCT i naturalna mieszanina tokoferoli jako przeciwutleniacz.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy przepada za smakiem oliwy z oliwek i ekstraktu z rozmarynu, zastosowanych w klasycznej witaminie D3 Forte. Dlatego postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie, które przypadnie wszystkim do gustu. W Witaminie D3 Forte (2000IU) MCT-Oil w celu zwiększenia przyswajalności witaminy zastosowaliśmy tłuszcz o neutralnym smaku i zapachu - olej MCT z kokosa. Rolę przeciwutleniacza pełni równie bezzapachowa i bezwonna naturalna mieszanina tokoferoli.

2000IU w jednej kropli

Zalecana dzienna porcja określona przez Zespół ds. Suplementów Diety działający przy Radzie Sanitarno-Epidemiologicznej.

W łatwy sposób można dostosować ilość produktu do swoich potrzeb. To także idealne rozwiązanie dla osób, którym zalecono suplementację wysokimi dawkami witaminy D.

>> Sprawdź Witaminę D3 Forte (2000IU) MCT-Oil

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!