Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

18 maja 2021

Witamina ADEK dla całej rodziny

Witaminy A,D,E i K to niezbędne dla zdrowia witaminy rozpuszczalne w tłuszczach. Pełnią w organizmie szereg ważnych funkcji, dlatego tak ważne jest, aby codziennie dostarczać je do organizmu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy Witaminę ADEK w kroplach dla całej rodziny, w tym również dzieci od 1 roku życia. Wygodny aplikator pozwala bez trudu odmierzyć dzienną porcję dla poszczególnych domowników. Zobacz, jakie to proste:

  • dzieci w wieku 1-9 lat: 1 aplikacja;
  • młodzież w wieku 10-18 lat: 2 aplikacje;
  • dorośli: 4 aplikacje.

Co wyróżnia Witaminę ADEK dla rodziny w kroplach?

Clean Label – najprostszy skład, bez zbędnych dodatków

Jedyne składniki Witaminy ADEK dla rodziny to: olej MCT z kokosa, witamina A, witamina D z lanoliny, witamina E ze słonecznika, witamina K z ciecierzycy i mieszanina tokoferoli (naturalny przeciwutleniacz).

Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów, barwników oraz substancji słodzących.

Olej MCT z kokosa

Witamina ADEK dla rodziny powstała na bazie oleju MCT z kokosa. Dzięki temu witaminy A,D,E,K są prawidłowo przyswajane, bez konieczności spożywania dodatkowej porcji tłuszczu.

Certyfikowane witaminy A, D, E i K

Preparat zawiera certyfikowane witaminy Quali®-A, Quali®-D, Quali®-E, MenaQ7®.

Witaminy Quali®-A, Quali®-D, Quali®-E to witaminy wyprodukowane przez holenderską firmę DSM. Szczególnym uznaniem cieszy się witamina Quali®-D, czyli naturalna witamina D pozyskiwana z lanoliny, wełny żywych i zdrowych owiec, żyjących na australijskich i nowozelandzkich pastwiskach.

MenaQ7® to wysokiej jakości witamina K o właściwościach potwierdzonych w badaniach klinicznych. Pozyskiwana jest z ciecierzycy. MenaQ7® posiada liczne certyfikaty: Non-GMO, Vegan, Kosher, Halal, GRAS, Novel Food oraz akceptację European Food Safety Authority. MenaQ7® uzyskał także pozytywny wynik w teście HPLC – świadczy on o czystości i bezpieczeństwie produktu.

Neutralny smak

W przeciwieństwie do klasycznej Witaminy ADEK w kroplach na bazie oliwy z oliwek, preparat wyróżnia się neutralnym smakiem.

Wydajność

Preparat wystarcza aż na 500 aplikacji.

>> Sprawdź Witaminę ADEK dla rodziny, MCT, krople 50 ml

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!