Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

30 grudnia 2022

Preparaty Colostrum w kapsułkach

W naszej ofercie pojawiły się dwa nowe preparaty zawierające colostrum (siarę bydlęcą) standaryzowane aż na 40% immunoglobulin G (IgG) oraz markowy ekstrakt BioPerine® z czarnego pieprzu standaryzowany na 95% piperyny. 

Colostrum 700 mg + BioPerine, kapsułki 90 szt. 

Preparat zawiera w dziennej porcji aż 700 mg colostrum (siary bydlęcej) oraz ekstrakt z czarnego pieprzu, który wspomaga trawienie i wchłanianie składników odżywczych.

Colostrum Immuno + BioPerine, kapsułki 60 szt. 

Preparat zawiera naturalne colostrum (siarę bydlęcą) oraz naturalne ekstrakty roślinne z czarnego pieprzu, aceroli, jeżówki purpurowej oraz balsamowca indyjskiego. 

Clean label - najprostszy skład, bez zbędnych dodatków

Preparaty Colostrum powstały zgodnie z ideą Clean Label, dlatego nie znajdziesz w nich zbędnych substancji dodatkowych, takich jak barwniki czy dodatki smakowe. 

Wszystkie dobroczynne składniki zamknęliśmy w markowych kapsułkach Vcaps® z celulozy roślinnej, które są roślinną alternatywą dla tradycyjnych kapsułek z żelatyny.

Dowiedz się więcej

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!