Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

Helping hands holding blue ribbon awareness with red blood drop
03 grudnia 2021

Blue Week - Podsumowanie

14 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Cukrzycy. W Polsce osób posiadających cukrzycę jest nawet 3,5 miliona, z czego aż milion z nich nie ma o tym pojęcia i żyją w nieświadomości. Z tego względu postanowiliśmy zorganizować akcję Blue Week.

Celem akcji było wsparcie osób chorych na cukrzycę, jak również edukacja, zwiększenie świadomości społeczeństwa na jej temat i zachęcenie do wykonania badania poziomu cukru we krwi.

Blue Week - Prawdziwa Twarz Cukrzycy

Cukrzyca potrafi być nieprzewidywalna i bardzo szybko się rozwijać. Pierwsze jej objawy często są ignorowane i błędnie interpretowane. Dlatego należy regularnie badać swój poziom glukozy we krwi, aby w razie jakichś nieprawidłowości móc odpowiednio szybko zareagować.

W ramach akcji Blue Week w Aura Herbals zorganizowaliśmy firmowe badanie poziomu cukru we krwi. Łącznie swój poziom glukozy sprawdziło 27 osób. Jedna z nich ze względu na swój wysoki wynik postanowiła wykonać pogłębione badania w celu postawienia dokładnej diagnozy.

Materiały

W naszych mediach społecznościowych dzieliliśmy się wiedzą na temat cukrzycy, edukowaliśmy jak ją rozpoznać i pokazywaliśmy jak z nią żyć. Zbiór najważniejszych informacji opublikowany został na blogu Aura Herbals w postaci artykułu "Cukrzyca - przyczyny, objawy, diagnostyka".

Akcja Blue Week dotarła do blisko 1 mln osób! Na instagramie pojawiło się ponad 100 relacji, a całą akcję wsparło 8 ambasadorów:

Dzień z życia diabetyka

Ponad rok temu do naszego zespołu Aura Herbals dołączyła Emilia, która od 3 lat żyje ze zdiagnozowaną cukrzycą typu I. Emilia postanowiła zaangażować się w akcję z całych sił, czego efektem jest m.in. nagrana przez nią relacja Dzień z życia diabetyka.

Wsparcie Fundacji Najsłodsi

Fundacja Najsłodsi została założona przez Michała Figurskiego, który od 18-stego roku życia cierpi na cukrzycę typu 1. Celem fundacji jest edukacja na temat cukrzycy, uniknięcie niewidocznych na początku, a groźnych powikłań u młodych ludzi i przebadanie jak największej ilości osób w celu odnalezienia zaginionego miliona.

W ramach akcji Blue Week postanowiliśmy przekazać część kwoty z każdego zamówienia złożonego w oficjalnym sklepie internetowym Aura Herbals w dniach 14-30.11 na rzecz fundacji Najsłodsi. Dzięki Wam udało się zebrać:

8871,31 zł!

Pamiętaj o badaniach

Światowy Dzień Cukrzycy jest raz w roku. Pamiętaj jednak, aby regularnie badać swój poziom cukru we krwi. Być może to właśnie Ty widzisz w lustrze Prawdziwą Twarz Cukrzycy. Nie pozwól, by cukrzyca przejęła nad Tobą kontrolę.

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!