Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

25 stycznia 2024

Nowość! Maślan sodu w mikropeletkach

W naszej ofercie pojawił się nowy produkt – Maślan sodu mikrokapsułkowany 600 mg, kapsułki 60 szt. Preparat zawiera aż 600 mg maślanu sodu w dziennej porcji, w tym 480 mg kwasu masłowego.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Innowacyjna formuła mikropeletek pozwala na skuteczne i kontrolowane dostarczanie maślanu sodu do jelit, a także jego stopniowe uwalnianie na całej długości jelita cienkiego i grubego.  Preparat wyprodukowano w polskim zakładzie produkcyjnym Aura Herbals i przebadano w niezależnej jednostce laboratoryjnej w celu zagwarantowania najwyższej jakości i bezpieczeństwa stosowania preparatu. Badania potwierdziły:

  • brak zanieczyszczeń mikrobiologicznych,
  • brak zanieczyszczeń metalami ciężkimi.

Zastosowanie maślanu sodu

Maślan sodu działa korzystnie na florę bakteryjną w jelitach oraz na prawidłowe funkcjonowanie śluzówki przewodu pokarmowego. Wpływa na przyspieszenie procesów gojenia i regeneracji komórek, a także poprawia motorykę jelit. Maślan sodu może być stosowany jako składnik postępowania dietetycznego w takich dolegliwościach jak:

  • zespół jelita nadwrażliwego (IBS);
  • zaburzenia mikrobioty jelitowej;
  • choroby zapalne jelit;
  • bóle brzucha, zaparcia czy wzdęcia;
  • niedobory pokarmowe, które mogą występować przy stosowaniu diet ubogich w błonnik pokarmowy lub w przypadku diety ubogoresztkowej.

Dowiedz się więcej o produkcie.

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!