Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
auraherbals-baner-podstrony-ebook-interakcje-1280x200 (1) auraherbals-baner-podstrony-ebook-interakcje-400x200 (1)

Aktualności

06 maja 2022

Nowe produkty z witaminą D w kapsułkach

W naszej ofercie pojawiły się 2 nowe produkty z witaminą D o wyższym stężeniu. Preparaty zawierają 100% naturalnych składników i certyfikowane surowce.

Poznaj nowe produkty:

  • Witamina D3 4000 IU, kapsułki 90 szt.
  • Witamina D3 4000 IU + K2, kapsułki 90 szt.

Czym wyróżniają się preparaty z witaminą D3 4000 IU?

Witaminy naturalnego pochodzenia

Preparaty zawierają witaminy naturalnego pochodzenia. Witamina D - Quali®-D pozyskiwana jest z lanoliny, a witamina K - MenaQ7® z ciecierzycy. 

Certyfikowane surowce

Do produkcji preparatów użyliśmy markowych surowców. Quali®-D to najwyższej jakości witamina D pozyskiwana z lanoliny, wełny żywych i zdrowych owiec, żyjących na australijskich i nowozelandzkich pastwiskach. Dzięki drobno rozproszonym cząsteczkom charakteryzuje się bardzo stabilną formą.

MenaQ7® to witamina K o właściwościach potwierdzonych w badaniach klinicznych. MenaQ7® posiada liczne certyfikaty i uzyskała pozytywny wynik w teście HPLC – świadczy on o czystości i bezpieczeństwie produktu.

Wysokie stężenie witaminy D

W jednej kapsułce znajduje się aż 4000 IU witaminy D, która jest łatwo i szybko wchłaniana przez organizm. Jedno opakowanie zawiera 90 dziennych porcji suplementu.  

Markowe kapsułki Vcaps® z celulozy roślinnej

Vcaps® to markowe kapsułki, zapewniające dłuższe uwalnianie substancji aktywnych w organizmie. Wykonane z celulozy roślinnej są w pełni odpowiednie dla wegan i wegetarian. To idealna alternatywa dla tradycyjnych kapsułek z żelatyny.

Szczególne właściwości składników aktywnych

  • Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Wspiera także prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
  • Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Zobacz produkt Witamina D3 4000 IU, kapsułki 90 szt.

Zobacz produkt Witamina D3 4000 IU + K2, kapsułki 90 szt.

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!