Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
AH-webinar-zdrowie-jelit-1280x200 AH-webinar-zdrowie-jelit-400x200

Aktualności

21 marca 2022

Melatonina Control + Melisa na lepszy sen

Nasz bestseller Melatonina Control + Melisa powraca w nowej odsłonie. Udoskonaliliśmy aplikator i zwiększyliśmy pojemność produktu do 30 ml. Dzięki temu preparat jest wygodniejszy w użyciu i wystarcza na dłużej. 

Czym wyróżnia się produkt Melatonina Control + Melisa?

Jakość i bezpieczeństwo

Preparat Melatonina Control + Melisa został poddany badaniom w niezależnej jednostce J.S. Hamilton. Potwierdzono, że jest wolny od metali ciężkich i zanieczyszczeń mikrobiologicznych.  

Większa pojemność produktu

1 opakowanie to aż 300 aplikacji. Produkt wystarcza na 300 dni (1 aplikacji dziennie) lub 150 dni (2 aplikacje dziennie).

Wygodna aplikacja

Produkt zamknięty jest w ciemnej, szklanej butelce o pojemności 30 ml z praktycznym aplikatorem. Forma aerozolu pozwala na łatwe i wygodne użycie preparatu. 

Komu polecamy produkt Melatonina Control + Melisa?

Produkt Melatonina Control + Melisa stworzyliśmy z myślą o Klientach, którzy mają problemy z zasypianiem i jakością snu. Dzięki ekstraktowi z melisy, preparat może być pomocny również dla osób odczuwających stres. 

Właściwości składników aktywnych

  • Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie* oraz pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej**. 
  • Melisa przyczynia się do zmniejszenia uczucia niepokoju i stresu oraz wpływa pozytywnie na jakość snu. 

* Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

**  Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne dni po przybyciu do celu.

Zobacz produkt Melatonina Control + Melisa, aerozol 30 ml

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!