Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

11 stycznia 2023

Markowa Witamina K2 MenaQ7® w kapsułkach

W naszej ofercie pojawił się nowy produkt z markową witaminą K z ciecierzycy. Preparat jest w 100% naturalny i odpowiedni dla wegan. Cenne właściwości witaminy zostały zamknięte w roślinnych kapsułkach Vcaps®. Produkt zawiera 200 µg witaminy K w dziennej porcji. 

Właściwości składników aktywnych 

  • Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Markowa witamina gwarancją jakości produktu 

MenaQ7® to markowa i naturalna witamina K2, której właściwości zostały potwierdzone w badaniach klinicznych. Jej producentem jest firma NattoPharma - światowy lider w produkcji witaminy K2.

MenaQ7® posiada liczne certyfikaty: Kosher, Halal, Non-GMO, Vegan, GRAS, Novel Food oraz akceptację European Food Safety Authority. MenaQ7® to surowiec, który uzyskał pozytywny wynik w teście HPLC – świadczy on o czystości i bezpieczeństwie produktu. 

MenaQ7® nie zawiera cukrów, glutenu i alergenów. Jest wolna także od toksyn i pestycydów. 

Clean label - im prostszy skład, tym lepiej

Produkt został stworzony zgodnie z zasadą Clean Label, dlatego nie ma w nim żadnych substancji dodatkowych, takich jak barwniki czy sztuczne konserwanty. 

Witamina K2MK7 MenaQ7® 200 μg, kapsułki 30 szt.

Witamina K2MK7 MenaQ7® 200 μg, kapsułki 90 szt.

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!