Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

11 lutego 2022

Kolagen morski w saszetkach aż w 3 wersjach!

Nowość! Markowy kolagen morski Collagen HM™ w aż 3 wersjach dostosowanych do Twoich potrzeb:

Poznaj Colladrop kolagen morski w saszetkach 

Colladrop GLOW zawiera aż 21 składników dla zdrowia włosów, skóry i paznokci. To kompleksowe połączenie hydrolizowanego kolagenu typu I i III, witaminy C i E, cynku, selenu, kwasu hialuronowego, biotyny oraz 15 cennych składników aktywnych. 

Colladrop FLEX to kompleksowe połączenie aż 10 składników dla zdrowia stawów i kości. Produkt zawiera hydrolizowany kolagen typu I i III, witaminy C, E, K, D, kwas hialuronowy, MSM, chondroitynę oraz roślinne ekstrakty z żywicy kadzidłowca indyjskiego i korzenia tarczycy bajkalskiej. 

Colladrop FORTE to uniwersalny preparat zawierający aż 10000 mg kolagenu morskiego w dziennej porcji. Produkt został dodatkowo wzbogacony o witaminę C i koenzym Q10. Dzięki wysokiej zawartości kolagenu produkt polecany jest szczególnie osobom aktywnym fizycznie i osobom starszym.

Każdy z produktów Colladrop kolagen morski zawiera witaminę C, która wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w organizmie.

Najwyższa jakość i biodostępność kolagenu morskiego

Do produkcji preparatu Colladrop Glow, Flex oraz Forte zastosowaliśmy najwyższej jakości kolagen morski francuskiej firmy Copalis®. Collagen HM™ to oczyszczony hydrolizowany kolagen morski typu I i III pozyskany z ryb takich jak dorsz, mintaj, czarniak, plamiak oraz gładzica. 

Jego jakość zweryfikowano i potwierdzono w badaniach klinicznych. Collagen HM™ zawiera dokładnie ten sam rodzaj kolagenu co skóra człowieka. Dzięki średniej masie cząsteczkowej o wielkości 2000 daltonów,  kolagen zawarty w produkcie Colladrop wyróżnia się najwyższą przyswajalnością i rozpuszczalnością

Ponadto Collagen HM™ wyróżnia się innowacyjnym i ekologicznym procesem produkcyjnym, który zapewnia trwałą wydajność zasobów naturalnych bez ich nadmiernej eksploatacji.

Sprawdź Colladrop kolagen morski w saszetkach >> 

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!