Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

11 lutego 2019

Ekstrakty roślinne Aura Herbals

Jako marka Aura Herbals chcemy zawsze łączyć wysoką zawartość składników aktywnych z ich naturalnym pochodzeniem. Nasza nowa gama produktów, to wysokie stężenia ekstraktów roślinnych w kroplach, dzięki czemu zachowaliśmy bardzo prosty skład, bez zbędnych dodatków.

  1. Skrzyp polny - ekstrakt z liści 4:1 500mg.
  2. Ginkgo Biloba - ekstrakt z Miłorzębu Japońskiego 50:1 60mg.
  3. Pokrzywa zwyczajna - ekstrakt z liści pokrzywy 4:1 1000mg.

Każdy z produktów stworzony jest na bazie wody, z wykorzystaniem wysokiej zawartości naturalnych ekstraktów roślinnych. Jako przeciwutleniacz została wykorzystana witamina E ze słonecznika.

Skrzyp polny posiada udowodnione badaniami właściwości poprawiające stan skóry, włosów i paznokci. Ponadto jest w stanie wspomagać układ moczowy poprzez zwiększenie eliminacji wody przez nerki.

Suplement diety Ginkgo Biloba oprócz wysokiej zawartości ekstraktu z Miłorzębu Japońskiego jest także standaryzowany na ginkoflawonoglikozydy oraz laktony terepenowe.

Pokrzywa zwyczajna podobnie jak skrzyp polny wzmacnia włosy i paznokcie oraz wspomaga układ moczowy. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu elastycznych stawów i mięśni, a także korzystnie wpływa na witalność i układ odpornościowy.

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!