Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

19 maja 2021

Pobierz bezpłatny e-book “Prosta droga do zdrowia”

Wiemy, jak cenisz sobie proste wskazówki dla zdrowia, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny e-book o zdrowiu. Znajdziesz w nim cenne informacje i praktyczne porady, dzięki którym jeszcze lepiej zadbasz o:

  • odporność;
  • dobre samopoczucie i nastrój;
  • zdrowy wygląd;
  • skuteczną suplementację witamin i minerałów.

Ponadto w ebooku znajdziesz kalendarz badań profilaktycznych dla kobiet i mężczyzn w wieku 20-30 lat, 30-40 lat, 40-50 lat oraz 50+. Dowiedz się, które badania i jak często powinno się wykonywać. Podziel się tą wiedzą z najbliższymi Ci osobami.

Aż 139 stron o zdrowiu!

E-book “Prosta droga do zdrowia” to aż 139 stron z praktyczną wiedzą o zdrowiu. Użyta czcionka i język, jakim zostały napisane artykuły, sprawią, że kolejne strony pokonasz w zawrotnym tempie. Przy każdym artykule znajdziesz dokładną informację, jakie tematy porusza oraz przybliżony czas lektury.

Prosta droga do zdrowia

Wierzymy, że droga do zdrowia może być prosta, a my chcemy Cię w niej wspierać. Sięgnij po cenne wskazówki i zobacz, co możesz zrobić dla lepszego samopoczucia.

>> Pobierz e-book "Prosta droga do zdrowia"

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!