Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

22 sierpnia 2023

Aura Herbals wspiera dziecięce marzenia!

W dniach 12-13 sierpnia w Warszawie na Stadionie Miejskim Legii odbyła się VIII edycja piłkarskich Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka organizowana przez Stowarzyszenie “Nadzieja na Mundial”. Ponad 200 młodych zawodników z 20 krajów wzięło udział w meczach o tytuł mistrza.

Stowarzyszenie “Nadzieja na Mundial” od ponad 13 lat pomaga realizować sportowe marzenia wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego świata. Stwarza dzieciom możliwość realizacji pasji, podnoszenia umiejętności i sprawdzenia się w rywalizacji o tytuł mistrza z kolegami z całego świata. Z radością wsparliśmy tę inicjatywę i zostaliśmy Partnerem wydarzenia, aby pomóc w spełnianiu dziecięcych marzeń. Oprócz wsparcia finansowego, zadbaliśmy także o zdrowie młodych piłkarzy. Każdy zawodnik Mistrzostw Świata otrzymał od nas Witaminę D3 MCT w aerozolu, aby wspomagać organizm w codziennych wyzwaniach.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego niezwykłego i pełnego sportowych emocji wydarzenia. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych piłkarskich sukcesów!

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!