Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

18 marca 2024

Aura Herbals partnerem festiwalu "Babki w Kurorcie"

W dniach 1-3 marca w Sopocie odbył się wyjątkowy Festiwal „Babki w Kurorcie”, organizowany przez Stowarzyszenie Projekt Masterki we współpracy z miastem Sopot.

Przez 3 dni eksperci i specjaliści z różnych dziedzin takich jak ginekologia, seksuologia, dietetyka hormonalna, fizjoterapia uroginekologiczna czy psychologia, dzielili się swoją wiedzą na temat zdrowia intymnego, cyklu miesiączkowego oraz innych aspektów związanych z kobiecym zdrowiem.

Z radością po raz drugi zostaliśmy partnerem festiwalu “Babki w Kurorcie”, ponieważ promowanie zdrowego stylu życia jest naszą misją. Chcemy wspierać kobiety w ich drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego uczestniczki warsztatów otrzymały od nas upominki, które pomogą im zatroszczyć się o swój organizm.

Cieszymy się, że nasze stoisko w Teatrze Atelier stało się miejscem spotkań, rozmów i inspiracji. Była to dla nas nie tylko okazja do prezentacji naszych produktów, ale przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu z Klientami. Nasi specjaliści odpowiadali na pytania, doradzali i dzielili się wiedzą na temat zdrowego stylu życia oraz edukowali na temat świadomej suplementacji. Ponadto, uczestniczki warsztatów otrzymały dla nas podarunki, dzięki którym jeszcze lepiej zadbają o swoje zdrowie. 

To był naprawdę wyjątkowy czas! Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i z niecierpliwością czekamy na kolejne, tak inspirujące, wydarzenia!

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!