Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

13 grudnia 2021

Aura Herbals na światowej wystawie Expo 2020 w Dubaju

“Connecting Minds and Creating The Future” - tak brzmi hasło przewodnie jednego z najważniejszych światowych wydarzeń. EXPO 2020 DUBAI to nie tylko poznawanie nowych kultur i podziwianie architektury, ale przede wszystkim okazja do podzielenia się doświadczeniem oraz pomysłami na zadbanie o lepsze jutro.

EXPO 2020 DUBAI 

EXPO 2020 DUBAI to wydarzenie, które rozpoczęło się 1 października 2021 r. i potrwa do 31 marca 2022 r. Na jego potrzeby powstało wyjątkowe miasteczko, w którym każde z państw uczestniczących posiada swój pawilon, zbudowany według własnego, kreatywnego projektu. 

Trwające 182 dni święto to doskonała okazja na poznanie kultury innych krajów, tradycji i technologii mogących zmieniać bieg historii.

Głównym celem światowej wystawy EXPO 2020 jest promowanie współpracy między narodami i zadbanie o lepszą przyszłość naszej planety według trzech inspirujących podtematów:

  • Sustainability (zrównoważony rozwój) - podejmowanie nawet niewielkich działań w kierunku ochrony planety;
  • Mobility (mobilność) - stworzenie bardziej produktywnego systemu przepływu ludzi, informacji, towarów;
  • Opportunity (możliwość) - pokazanie ogromnego potencjału ludzi w procesie kształtowania lepszej przyszłości.

Polsko - Arabskie Forum Gospodarcze

6 grudnia 2021 r. w ramach EXPO 2020 odbyło się Polsko - Arabskie Forum Gospodarcze, w którym udział wzięło ok. 500 przedsiębiorców z Polski i krajów Bliskiego Wschodu. 

Na spotkaniu omawiane były takie tematy jak potencjał eksportowy krajowych produktów i usług czy współpraca z partnerami gospodarczymi z krajów arabskich. Była to świetna okazja do wzmocnienia więzi arabsko - polskich oraz pogłębienia porozumienia między państwami.

Panel dyskusyjny - “Bezpieczeństwo żywnościowe – wyzwanie czy szansa?”

Przedstawiciele naszej firmy wzięli udział w panelu dyskusyjnym pt. „Food security – challenge or opportunity?”, po którym odbyła się sesja plenarna. 

Oprócz spotkań z przedstawicielami firm państw Bliskiego Wschodu, mogliśmy wymienić się doświadczeniami z polskimi firmami operującymi na rynkach ZEA i sąsiednich.

Uczestnictwo w wydarzeniu organizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu było ogromną przyjemnością i przede wszystkim szansą na rozwój marki i produktów, które dla Was tworzymy, dzięki możliwości zaprezentowania ich przed licznym gronem specjalistów.

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!