Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

18 lutego 2019

Aura Herbals na międzynarodowych targach WorldFood

Jako polski producent suplementów diety, zdrowej żywności i srebra koloidalnego będziemy jednym z wystawców na międzynarodowych targach żywności i napojów WorldFood. Nasze stoisko J10 będzie można odwiedzić w hali numer 3 w dziale ECO FOOD.

Międzynarodowe targi WorldFood w Warszawie odbędą się w dniach 7-9 marca w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Jest to jedno z największych wydarzeń tej kategorii w Polsce. W V edycji, która miała miejsce w 2018r. wzięło udział ponad 300 wystawców z 24 krajów świata, a same targi odwiedziło ponad 6000 osób.

Przestrzeń targowa została podzielona na 7 sektorów:

  1. Food&Drinks;
  2. EcoFood;
  3. NutraFood;
  4. Ingredients;
  5. Foodtech;
  6. Wine&Spirits;
  7. ColdChain.

Tegoroczna edycja jest pierwszą, w której udział weźmie Aura Herbals. Podczas targów zaprezentujemy nasze wiodące produkty w tym witaminy w kroplach, suplementy diety w płynie oraz srebro koloidalne Argentum200. Targi to dla nas również świetna okazja do spotkania się z naszymi Klientami, a także pozyskania nowych partnerów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska J10 w hali nr 3. Do zobaczenia!

Więcej informacji na temat targów WolrdFood można znaleźć na stronie www.worldfood.pl

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!