Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
1280x200_baner-IZ_AH_cta-od 400x200_baner-IZ_AH_cta-od

Aktualności

27 lipca 2022

3 nowe preparaty w linii Moje Zdrowie

W linii Moje Zdrowie pojawiły się aż 3 nowości:

 • Mój Cholesterol, prawidłowy poziom, kapsułki 60 szt.
 • Moja Pamięć, koncentracja i skupienie, kapsułki 60 szt.
 • Moc Antyoksydantów, kapsułki 60 szt.

To trzy preparaty w wegańskich kapsułkach Vcaps®, które wyróżniają się wysoką zawartością ekstraktów roślinnych i najprostszym składem, bez zbędnych substancji dodatkowych. 

Mój Cholesterol, prawidłowy poziom, kapsułki 60 szt. 

Preparat zawiera naturalne ekstrakty z czerwonego ryżu, grzybów reishi, balsamowca indyjskiego i kozieradki pospolitej. W dziennej porcji znajduje się 2,8 mg monakoliny K.

 • Reishi pomaga obniżyć poziom cholesterolu, przyczynia się do utrzymania prawidłowego i sprawnego układu krążenia. 
 • Kozieradka pospolita wspomaga i równoważy metabolizm tłuszczów, przyczynia się do obniżenia poziomu lipidów we krwi oraz wspomaga trawienie.  
 • Balsamowiec indyjski utrzymuje zdrowy poziom cholesterolu w organizmie człowieka. Wspiera prawidłowe działanie układu krążenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu lipidów we krwi. 

Moja Pamięć, koncentracja i skupienie, kapsułki 60 szt. 

Preparat zawiera naturalne ekstrakty z miłorzębu japońskiego, zielonej herbaty i gotu koli (wąkrotki azjatyckiej). 

 • Miłorząb japoński pomaga utrzymać dobrą funkcję poznawczą oraz wpływa na utrzymanie pamięci, która obniża się wraz z wiekiem. Pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego np. poprzez utrzymanie koncentracji, także w chwilach wzmożonego stresu.
 • Wąkrotka azjatycka wspomaga utrzymanie funkcji poznawczych. 
 • Zielona herbata pomaga zwiększyć zdolności umysłowe i fizyczne oraz poprawia koncentrację. 

Moc Antyoksydantów, kapsułki 60 szt. 

To połączenie roślinnych ekstraktów z zielonej herbaty, kurkumy, bzu czarnego, goździkowca korzennego oraz ekstraktu z winogron.

 • Zielona herbata pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi wywołanymi promieniowaniem UV. Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu pomaga chronić organizm przed wczesnym starzeniem. Pomaga zwiększyć zdolności umysłowe i fizyczne. 
 • Kurkuma ma znaczące właściwości antyoksydacyjne. Pomaga zachować zdrową skórę.
 • Czarny bez pomaga chronić komórki i tkanki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. 

Clean label - najprostszy skład, bez zbędnych dodatków

Linia Moje Zdrowie powstała z myślą o tych, którzy chcą naturalnie zadbać o najważniejsze funkcje organizmu. Wszystkie preparaty powstały zgodnie z ideą Clean label, ponieważ wierzymy, że im prostszy i naturalniejszy skład, tym lepiej. Dlatego w produktach z linii Moje Zdrowie nie znajdziesz zbędnych substancji dodatkowych, takich jak barwniki czy dodatki smakowe.

Wszystkie dobroczynne składniki zamknęliśmy w markowych kapsułkach Vcaps® z celulozy roślinnej, które są roślinną alternatywą dla kapsułek z żelatyny. 

Dowiedz się więcej

newsletter2

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz bezpłatnego e-booka, z którego dowiesz się, jak w prosty sposób możesz wesprzeć swoje zdrowie i Twoich bliskich!