OPIS              
Mieszanka Witalna (goji, kokos, sezam) (300g)

Mieszanka Witalna to zdrowy i smaczny dodatek do płatków, owsianki, musli, sałatek i jogurtów.


To opracowana przez specjalistów kompozycja Superfoods: pełnowartościowej żywności o bardzo wysokiej zawartości substancji odżywczych oraz rozpływających się w ustach suszonych owoców. 

Nawet mała porcja Mieszanki Witalnej to duża moc wartości odżywczych i szybkie zaspokojenie głodu.
Co  to znaczy? Wyobraź sobie, że ilość jedzenia równa 1 – 2 łyżkom stołowym, zaspokoi Twój głód na długi czas. Wydaje Ci się to niemożliwe, ale tak działa nasza Mieszanka Witalna. Starannie wyselekcjonowane składniki charakteryzują się wysokązawartością błonnika, dzięki czemu błyskawicznie zapewniają uczucie sytości i zapotrzebowanie na najważniejsze oraz najbardziej pożądane substancje odżywcze: białko, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe, zdrowe węglowodany, witaminy, minerały i aminokwasy.
 Mieszanka Witalna to codzienny sposób na witalność i dobry nastrój. Odpowiednia dla wegan, wegetarian, osób na diecie odchudzającej oraz osób aktywnych fizycznie.

Mieszanka Witalna to idealny sposób na szybkie zaspokojenie głodu przez pełnowartościową żywność, bogatą w substancje odżywcze, których potrzebuje organizm. Jest szczególnie polecana zapracowanym osobom, którym ciężko znaleźć czas na jedzenie, a także osobom aktywnym fizycznie lub przebywającym na diecie odchudzającej, bezglutenowej, wegańskiej, wegetariańskiej oraz tym, któych dieta jest uboga w warzywa i owoce lub przeciwnie - tym, którzy starannie wybierają zdrową żywność najwyższej jakości. 


SPOSÓB UŻYCIA

Stosować jako dodatek do płatków, owsianki, musli, jogurtów, mleka, sałatek lub spożyć jako samodzielną przekąskę.


PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


SKŁAD

60% mielone siemię lniane, 25% nasiona babki jajowatej, 15% łupiny nasion babki jajowatej. 
 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g

wartość energetyczna: 525kcal (2196kJ),
białko: 13,9g,
węglowodany: 6,9g
 
- w tym cukry 6,4g,
tłuszcz:
 34,9g 
- kw. tł. jednonienasycone 5,8g
- kw. tł. wielonienasycone 14,8g
- kw. tł. nasycone 14,3g
błonnik:
 18,1 g,
sól: 
0g.