WSPÓŁPRACA


Rozpoczynając współpracę z nami możesz liczyć na solidnego dostawcę, szybko rotujących, atrakcyjnych produktów oraz wysokie marże sprzedażowe. Zapewniamy produkty z długim terminem przydatności, wysoką jakością składników aktywnych oraz w profesjonalnie zaprojektowanych opakowaniach.

Profesjonalna obsługa

Zespół Sprzedażowy Aura Herbals to wykwalifikowani specjaliści doskonale znający potrzeby rynku i ofertę firmy. Z przyjemnością poznamy też Państwa potrzeby i oczekiwania.
Nasi specjaliści zaproponują kompleksowe zatowarowanie sklepu, obejmujące wszelkie kategorie produktów oraz doradzą w zakresie prezentacji poszczególnych towarów w sklepie.
Naszych Klientów zaopatrujemy w materiały reklamowe produktów, które skutecznie wspomagają sprzedaż (ulotki, broszury, standy reklamowe, torby zakupowe).

Nowości w ofercie

Oferta Aura Herbals jest stale poszerzana o nowe produkty. W każdym miesiącu staramy się wprowadzać nowości z grupy żywności funkcjonalnej oraz suplementów diety. Stale reagujemy na potrzeby zmieniającego się rynku. Gramy Fair Play: Twój sukces jest naszym sukcesem!

Zamówienia i terminowe wysyłki

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie u opiekuna firmy. Polecamy skorzystanie z platformy B2B, która zapewnia stały dostęp do oferty przez 24h/dobę, ale daje też możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert, jak nowości w specjalnych cenach, czasowych promocji cenowych i wyprzedaży.
Przy zakupie produktów spełniających minimum logistyczne wysyłamy do Ciebie paczkę z towarem w przeciągu dwóch dni roboczych.

Już dziś skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.