logo-poziomhaslo_kolor_1000h_po

Bezpłatny webinar

Zadbaj o zdrowie jelit!

Dbając o zdrowie jelit, dbamy o cały organizm. Jelita pełnią niezwykle istotną rolę nie tylko w trawieniu i przyswajaniu składników odżywczych, lecz także we wspieraniu układu odpornościowego. Coraz więcej badań wskazuje również na wpływ dobrej kondycji jelit na nasze zdrowie psychiczne. Dlatego właściwa troska o ich zdrowie ma kluczowe znaczenie dla całego organizmu. Nasza ekspertka, mgr farm. Zofia Winczewska, w trakcie webinaru podpowie, jak zadbać o zdrowie jelit, żeby cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Plan webinaru:
1. Dlaczego mierzymy się dziś z epidemią zaburzeń żołądkowo-jelitowych?
2. Jelita – tylko trawienie?
3. Wzdęcia, bóle brzucha, zaparcia. Jak wspierać funkcje jelit na co dzień poprzez suplementację?
4. Maślan sodu w zespole jelita nadwrażliwego i po antybiotykoterapii – jak prawidłowo go stosować? Praktyczne wskazówki.
5. Dobre nawyki wspierające funkcje jelit.

Dołącz do nas w czwartek 18 kwietnia o godzinie 19:00 na platformie ClickMeeting. Dla osób uczestniczących w webinarze przygotowaliśmy quiz z pulą nagród o wartości 600 zł, specjalny kod rabatowy, a także sesję Q&A!
Wypełnij prosty formularz, a na maila otrzymasz link do zapisu na webinar.

Odbierz dostęp do Instrukcji Zdrowia

Dzięki Twojemu mailowi, będziemy mogli informować Cię o nowych materiałach edukacyjnych. Nie będziemy wysyłać Ci reklam produktowych. Twój e-mail będzie bezpiecznie przechowywany zgodnie ze wszystkimi wymaganiami RODO.