Menu

534 229 890 lub sklep@auraherbals.pl

Kup jeszcze za 79 a otrzymasz wysyłkę GRATIS

Sprawdzone i skuteczne

Zdrowie, uroda i oczyszczanie – naturalnie!

Aura Herbals to nie tylko producent, ale także dystrybutor produktów pro-zdrowotnych medycyny naturalnej, naturalnych środków wspomagających oczyszczanie i odchudzanie oraz innych suplementów diety.

Niezależnie od tego, czy sami tworzymy sprzedawane przez nas produkty, czy pozyskujemy je od innych wytwórców, dbamy o ich najwyższą jakość. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami oraz producentami z krajów europejskich i azjatyckich.

Aura Herbals – rozwijamy się dla Ciebie

Asortyment Aura Herbals jest nieustannie poszerzany o nowe, sprawdzone i skuteczne produkty z całego świata. Jednak każdy nowy produkt jest dla nas tak samo ważny, jak pierwsze produkty, na których sprzedaży budowaliśmy swoje dobre imię jako godnego zaufania sklepu internetowego i hurtowni.

Wybrane opinie Klientów o naszych produktach:

Edyta, lat 50, Łódź:
"Mam 50 lat. Moje ciało powoli się zmieniało, przytyłam parę kilo, przestałam czuć się atrakcyjna... Koleżanka z pracy jest w podobnym wieku, rozumiała moje problemy. Kiedyś podczas rozmowy poleciła mi plastry odchudzające. Wydawało mi się, że to zbyt proste, by mogło być prawdziwe... A jednak! Wzięłam się za siebie, plastry w połączeniu z dobrą dietą pomogły mi pozbyć się 8 kilogramów w ciągu 2 miesięcy! Waga nie wraca do poprzedniej, czuję się teraz młodsza i szczęśliwsza i polecam Flimsy każdej kobiecie – życie po 50-tce może być jednak piękne!”

Krzysztof, lat 27, Nysa
"Mam na imię Krzysiek i od kilku lat trenuję na siłowni i zależy mi na pięknej, wysportowanej sylwetce. Jednak nie wszystkie suplementy diety są bezpieczne dla zdrowia. Mój trener polecił mi spirulinę. To był strzał w dziesiątkę – teraz moje ciało odbudowuje się znacznie szybciej, prawidłowo przybieram na wadze i mam wspaniałe mięśnie. Zawarte w spirulinie aminokwasy i mikroelementy pomogły mi utrzymać zdrową, wysportowaną sylwetkę, a przy okazji zwiększyły moją odporność -choruję teraz rzadziej niż kiedykolwiek, nie pamiętam, kiedy ostatnio miałem choćby przeziębienie... Polecam każdemu! I spirulinę i Aura Herbals – naprawdę dbają o klienta. Towar dostałem szybko, zapłaciłem mało, a paczka była porządnie zapakowana – na pewno tu jeszcze wrócę”.

Anna, lat 35, Sopot
"Byłam ciągle ospała, zmęczona, nerwowa... Chodziłam po lekarzach i nie wiedziałam, co mi jest. Gdzieś w Internecie wyczytałam o plastrach oczyszczających.... Zawsze interesowałam się medycyną naturalną, więc pomyślałam – czemu nie? I rzeczywiście! W życiu nie sądziłam, że różnica będzie aż tak widoczna – teraz wstaję pełna energii, optymistycznie patrzę na życie. Powrócił wewnętrzny spokój, którego tak mi brakowało! Zamówiłam dwie następne kuracje, bo naprawdę czuję, jak dobrze wpłynęły na mnie te plastry. Warto spróbować!”

Ostatnio oglądane produkty© Aura Glob Trade. Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved

Oprogramowanie KQS.store