Aura Herbals - polski producent suplementów diety Prosto dla zdrowia
Helping hands holding blue ribbon awareness with red blood drop

Blue Week

Black Friday

Blue Week

Z kodem BLUEWEEK zrób zakupy z 20% zniżką
i wspomóż fundację Najsłodsi!

14.11 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Cukrzycy. W Polsce osób posiadających cukrzycę jest nawet 3,5 miliona, z czego aż milion z nich nie ma o tym pojęcia i żyją w nieświadomości.

Ok. 80-90% przypadków, to cukrzyca typu 2, która dotyka głównie osoby dorosłe, powyżej 40. roku życia. Cukrzyca typu 1. atakuje dzieci i młode osoby, bardzo szybko się rozwija, a nieleczona i późno zdiagnozowana może doprowadzić do śmierci.

Jako Aura Herbals tworząc akcję Blue Week chcemy zwrócić w tym czasie szczególną uwagę na ten problem. Dlatego codziennie na naszym Instagramie @auraherbals publikujemy ciekawostki, dane i inne materiały mające na celu przybliżyć Ci temat cukrzycy.

Dodatkowo 20% od kwoty każdego zamówienia złożonego w dniach 14-30.11 w sklepie Aura Herbals przekażemy na rzecz Fundacji Najsłodsi. Zakupy możesz również zrobić z kodem rabatowym -20%: BLUEWEEK.

Dołącz do naszej akcji, wykonaj profilaktyczne badania poziomu cukru i pochwal się tym w swoich mediach społecznościowych dodając hasztag „#PrawdziwaTwarzCukrzycy„. Wspólnie znajdźmy brakujący milion diabetyków!

logo najslodsi

Dowiedz się wiecej
o fundacji najslodsi

sklep aura herbals

Sprawdź produkty w sklepie
Aura Herbals