Witamina D3 Forte w nowej odsłonie

Witamina D3 FORTE (2000IU) MCT-Oil 50ml. 

Witamina D3 FORTE (2000IU) krople (30ml) to zdecydowanie jeden z bestsellerów spośród wszystkich suplementów marki Aura Herbals. Wsłuchujemy się w opinie naszych klientów i chcąc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć drugą wersję Witaminy D3 FORTE, o nieco zmienionym składzie. Tak powstała nowa Witamina Aura Herbals D3 FORTE (2000IU) MCT-Oil 50ml.

Czym wyróżnia się Witamina D3 Forte (2000IU) MCT-Oil?

  • Większa pojemność - nowa gramatura produktu 50ml.

Jedno opakowanie starcza aż na 1800 dziennych porcji.

  • Neutralny smak i zapach - produkt na bazie oleju z kokosa MCT i naturalna mieszanina tokoferoli jako przeciwutleniacz.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy przepada za smakiem oliwy z oliwek i ekstraktu z rozmarynu, zastosowanych w klasycznej witaminie D3 Forte. Dlatego postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie, które przypadnie wszystkim do gustu. W Witaminie D3 Forte (2000IU) MCT-Oil w celu zwiększenia przyswajalności witaminy zastosowaliśmy tłuszcz o neutralnym smaku i zapachu - olej MCT z kokosa. Rolę przeciwutleniacza pełni równie bezzapachowa i bezwonna naturalna mieszanina tokoferoli.

  • 2000IU w jednej kropli - zalecana dzienna porcja określona przez Zespół ds. Suplementów Diety działający przy Radzie Sanitarno-Epidemiologicznej.

W łatwy sposób można dostosować ilość produktu do swoich potrzeb. To także idealne rozwiązanie dla osób, którym zalecono suplementację wysokimi dawkami witaminy D.

Poznaj Witaminę D3 Forte (2000IU) MCT-Oil - nowy skład, większa pojemność, nowe możliwości.

Sprawdź produkty:
NA PLATFORMIE B2B
W SKLEPIE DETALICZNYM