Ekstrakty roślinne Aura Herbals

Jako marka Aura Herbals chcemy zawsze łączyć wysoką zawartość składników aktywnych z ich naturalnym pochodzeniem. Nasza nowa gama produktów, to wysokie stężenia ekstraktów roślinnych w kroplach, dzięki czemu zachowaliśmy bardzo prosty skład, bez zbędnych dodatków.

  1. Skrzyp polny - ekstrakt z liści 4:1 500mg.
  2. Ginkgo Biloba - ekstrakt z Miłorzębu Japońskiego 50:1 60mg.
  3. Pokrzywa zwyczajna - ekstrakt z liści pokrzywy 4:1 1000mg.

Każdy z produktów stworzony jest na bazie wody, z wykorzystaniem wysokiej zawartości naturalnych ekstraktów roślinnych. Jako przeciwutleniacz została wykorzystana witamina E ze słonecznika. 

Skrzyp polny posiada udowodnione badaniami właściwości poprawiające stan skóry, włosów i paznokci. Ponadto jest w stanie wspomagać układ moczowy poprzez zwiększenie eliminacji wody przez nerki.

Suplement diety Ginkgo Biloba oprócz wysokiej zawartości ekstraktu z Miłorzębu Japońskiego jest także standaryzowany na ginkoflawonoglikozydy oraz laktony terepenowe.

Pokrzywa zwyczajna podobnie jak skrzyp polny wzmacnia włosy i paznokcie oraz wspomaga układ moczowy. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu elastycznych stawów i mięśni, a także korzystnie wpływa na witalność i układ odpornościowy.


Więcej informacji możesz znaleźć tutaj w naszym leksykonie.
 

Sprawdź produkty:
NA PLATFORMIE B2B
W SKLEPIE DETALICZNYM