KARIERA

Obecnie poszukujemy pracowników w naszej siedzibie w Gdańsku:

Konfekcjoner Żywności - Niepełnosprawny / Grupa inwalidzka II

Wymagania:
  • Oświadczenie o niepełnosprawności (II grupa inwalidzka)
  • Dobra organizacja pracy
  • Sprawność motoryczna (ruchowa)
Obowiązki:
  • Konfekcjonowanie żywności sypkiej suchej
  • Oklejanie towaru, pakowanie, układanie
  • Współpraca z Magazynem
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w zgranym zespole
  • Praca w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku (możliwe nadgodziny w weekendy)
  • Stałą pensję (pełny etat)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym Zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tytułem wiadomości "Konfekcjoner Żywności” na adres: rekrutacja@auraherbals.pl

Specjalista ds. obsługi Klienta / Handlowiec

Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta (minimum 2 lata)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz wiedza w zakresie sprzedaży internetowej (mile widziane)
  • Staranność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, pracowitość i sumienność
  • Komunikatywność i chęć pracy z telefonem
  • Otwartość na samodzielną pracę i samodzielne rozwiązywanie zadań i problemów
Obowiązki:
  • Telefoniczna obsługa Klienta w zakresie sprzedaży produktów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przyjmowanie bieżących zamówień
  • Realizacja celów sprzedażowych, prowadzenie analiz Klientów oraz research rynku
  • Współpraca z Zespołem Sprzedażowym i Działem Marketingu
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w zgranym młodym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Stałą pensję (pełny etat) oraz wysokie premie uzależnione od efektów pracy
  • Możliwość nabycia nowej wiedzy i umiejętności z zakresu Obsługi Klienta oraz sprzedaży internetowej
  • Praca w stałych godzinach od 8 do 16
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tytułem wiadomości "Handlowiec” na adres: rekrutacja@auraherbals.pl